Haberler - GLOBALNET

GLOBALNET, POLYMART Firmasına Bitrix24 Eğitimi ve Destek Hizmeti Sağladı

Bitrix24 Türkiye Gold Partner firması GLOBALNET, Bitrix24 eğitimlerine ve destek hizmetlerine devam ediyor.

GLOBALNET, 29.07.2019 – 01.08.2019 tarihleri arasında alanında uzman ekibi ile POLYMART  Azerbaycan firmasına Bitrix24 eğitim hizmeti sağlamıştır. Ayrıca yapılan destek anlaşmasıyla da POLYMART firmasına sağlanan Bitrix24 hizmetleri GLOBALNET güvencesine alınmıştır.

GLOBALNET tarafından POLYMART firmasına sağlanan eğitim kapsamında;

– CRM ayarları

– Bitrix24 modülleri ve kullanımları

– Workgroups (Çalışma grupları) ve otomasyon süreçleri

– E-mail ve sms kampanyaları

– CRM formları, online chat ve web site widget

– İş süreçleri otomasyonu ve workflow (iş akışı) tasarımına giriş

– Örnek workflow şemaları ile ilgili olarak detaylı uygulama konuları ele alınmıştır.

Bir Azerbaycan markası olan POLYMART firması, POLYMART LLC ile yurt dışında da faaliyet göstermektedir. POLYMART LLC tarafından üretilen su boruları, gaz borular vb. Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Gürcistan ve Türkiye gibi ülkelere de ihraç edilmektedir. Sürekli gelişim ve ilerleme gösteren firma müşterilerinin en iddialı projelerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır.

POLYMART; iş süreçleri, insan kaynakları ve personel işlemleri, satın alma, satış ve pazarlama ve müşteri ilişkilerini daha kolay takip edilebilir, daha etkin yönetebilir hale getirmek amacıyla Bitrix24 CRM programını kullanmaktadır.

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin her ilinden müşterilerine hizmet, destek ve eğitim hizmeti sunan GLOBALNET yurtdışından müşterilerine de hizmet sağlamaktadır.

Bitrix24 CRM Eğitimleri

Bitrix24, her büyüklükteki şirket ya da işletmelerin kullanımı için ideal bir işbirliği platformudur. Kolay bir ara yüze sahiptir ve kullanıcı odaklı tasarlanmıştır. Ancak Bitrix24’ün tüm şirket çalışanları tarafından amacına uygun olarak daha etkin kullanılması için eğitim ve destek hizmetleri de son derece önemlidir.

GLOBALNET, misyon olarak belirlediği kesintisiz, sorunsuz, sürekli destek anlayışı ve müşteri memnuniyeti önceliği ile Bitrix24 hizmetlerini de profesyonel bir biçimde sunmaktadır.

İş süreçlerini görünür hale getirmek, müşterilerle ilişkileri iyileştirmek ve insan kaynakları yönetimini doğru biçimde kullanmak için Bitrix24 bütünleşik iş birliği platformu tercih edilmektedir.

Bitrix24 ile ilgili merak edilen tüm sorular, eğitim, destek, otomasyon, özelleştirme, yapılandırma gibi hizmetler için GLOBALNET, uzman ekibi ile etkin ve işlevsel çözümler sunmaktadır.

POLYMART firması ile gerçekleştirdiğimiz kurumsal Bitrix24 eğitimi nin fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı