GLOBALNET MakalelerWeb Tasarım

WEB TASARIM Ankara

İnternetteki Varlığınız ve Online İtibarınız

İnternet dünyasında gelinen noktada güvenlik ve güvenilirlik konusunun ne kadar önemli olduğu artık taraflarca daha iyi anlaşılmaya başlanmıştır. Ancak bu bilinçlenme sürecinde malesef hizmet alan firmalar bu sürece gelinceye kadar bir çok sıkıntı çekerek ve de sorun yaşayarak internet varlığı ve online itibarının önemini kavramaya başlamışlardır.

Bu konuda hizmet sağlayan şahıs ya da firmaların bu konudaki deneyimlerine bakmadan, sorup soruşturmadan sadece web siteleri üzerinden ya da aramam motorlarından bularak direk hizmet alma yöntemine gitmektedirler.

Konu sadece web tasarım teklifi almak mıdır ?

Değildir elbet.

İnternette varsınız, ama bu varlığınıza ne kadar hangi seviyede sahip çıkabilmektesiniz, nelere önem vermelisiniz ?

Alan adınızı kimlere teslim ettiğiniz, web sitenizin ne kadar güvenlikli bir altyapı üzerinde olduğu, e-postalarınızın güvenliği, e-posta sorunlarınız, web sitenizin arama motorları üzerindeki pozisyonu, baştan bilinmeyen ve planlanmayan sonrası çıkan sorunların çözülebilirliği, içerik yönetim sistemi altyapınız, web sitenizin internet tarayıcıları üzerinde ve de mobil akıllı cihazlar telefonlar üzerindeki görüntülenebilme durumuna varıncaya kadar bir çok konuda hizmet aldığınız ya da alacağınız firmanın size ne kadar hangi seviyede bu hizmeti sağlayıp sağlayamayacağı gibi hususlar kurumsal kimliğiniz ve online (çevrimiçi) itibarınız açısından da son derece önemlidir.

GLOBALNET Ankara merkezli köklü bir firma olup, internet odaklı yazılım projeleri geliştirmekte ve İçerik Yönetim Sistemi temelli Kurumsal Web Tasarım hizmetleri vermektedir.

Alan adı tescilinden, web hosting hizmetlerine, arama motoru SEO optimizasyonu, arama motoru SEM pazarlama servisleri yanında sosyal medya hizmetlerine varıncaya kadar bir çok konuda saygın kurumsal müşterilerine sürekli ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Web Tasarım Ankara olarak faaliyetlerimiz :

Web Sitesi Tasarımı ve Uygulaması
Yazılım Geliştirme
Portal, E-Ticaret Uygulamaları
Dinamik İçerik Yönetim Sistemleri
Sosyal Ağlar Üzerinden Pazarlama
E-Posta Yoluyla E-Pazarlama
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Arama Motoru Pazarlama (SEM)
Internet Varlığı (Web Presence)
Web Hosting & E-Mail Hosting
Alan Adı Tescil, Takip, Yönetimi ve Özel Servisleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu