GLOBALNET Haberler

Ünsan Grup Web Sitesi Yenileme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti

Ünsan Grup mevcut web sitesi güncelleme hizmetinde GLOBALNET’i tercih etti. Güncellenen web sitesi kullanıcı dostu tasarımı ve kolay ara yüzü ile yayına alındı.

Web sitesi yayına alınmadan önce gerekli kontrollerden ve test sürecinden geçirildi.

Ünsan LTD. ŞTİ. 1996 yılında kara taşımacılığı ve inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.Ünsan Grup’a web sitesi yenileme hizmetinde tercihini GLOBALNET’ten yana kullandığı için teşekkür ederiz.

İlgili web sitesinin güncellenmiş halini incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.unsangrup.com/

GLOBALNET Web Tasarım Hizmetleri

“İnternet Teknolojileri” ve “Yazılım Odaklı” çalışma modeli ile GLOBALNET, müşterilerinin kendilerini güvende hissetmeleri için profesyonel biçimde çalışmalarına devam etmektedir.

Alan Adı, Web Hosting, Bulut Sanal Sunucu (Cloud Server), E-Ticaret, SEO Optimizasyon, Sosyal Medya, İnternet Reklam, Dijital Pazarlama, Online CRM, Online Toplantı, Online Webinar, Online Eğitim Yazılımları, Uzaktan Çalışma Çözüm ve Hizmetleri ile web tasarım hizmetleri sunmaktayız. Sürdürülebilir ve sürekli hizmet anlayışımızla Ankara, İstanbul ve İzmir ekiplerimizle, güçlü ve güvenilir alt yapılarımızla çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Dijital dünyada ürün ya da hizmetlerinizi müşterilerinize daha iyi anlatabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

GLOBALNET kurumsal hizmetleri ile İnternet varlıklarınız GÜVENDE! Daha detaylı bilgi için kurumsal web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu