Genel

Türkiye Teknoloji Buluşmaları 26 Mayıs 2022

'DİJİTAL İŞLER' ETİCARET & EİHRACAT DİJİTALEŞME METAVERSE NFT&BLOCKCHAIN

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği himayelerinde, Eticaret Merkezi A.Ş ve Wtech tarafından gerçekleştirilen Türkiye Teknoloji Buluşmaları‘ nın bu yılki ana konusu “Dijital İşler“.

TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Başkanı ve GLOBALNET CEO ‘su Sn. Ertan Barut’un açılış konuşmasını yapacağı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılacağı ,TÜRKİYE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI ”Dijital İşler” etkinliği 26 Mayıs 2022, Ankara TOBB İkiz Kuleler’ de gerçekleştirilecek.

TOBB Yazılım Meclis Başkanı Ertan BARUT
TOBB Yazılım Meclis Başkanı Ertan BARUT

Tam anlamıyla dijital bir devrim yaşadığımız günümüzde artık herkes dijital ile iç içe yaşıyor ve dijitali oldukça etkin kullanıyor. İşini dijital tabanlı iş modelleri ile güçlendirmek ve/veya yeni nesil iş modelleri ile yeni bir geleceğe yönelmek isteyenlerin vazgeçilmez etkinliği 8.yılında sizlerle buluşmaya devam ediyor.

TÜRKİYE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI
TÜRKİYE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI

Bu kapsamda “E-ticaret & E-ihracat” , “Dijitalleşme“, “Metaverse“, “NFT”, “Blockchain” gibi alt konu başlıklarında düzenlenen etkinliğe davetlisiniz. Türkiye’nin önünü açan sektör temsilcileri ile birlikte Anadolunun dört bir yanına giderek, buradaki KOBİ’lerimiz ile bilgi paylaşmak için şehrinize geliyor.

 

 

Ücretsiz olan konferans için lütfen https://www.teknolojibulusmalari.com kayıt yaptırınız.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu