GLOBALNET Haberler

Turco İnşaat Web Sitesi Yenileme ve SSL Sertifikası Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti

Turco İnşaat mevcut web sitesi GLOBALNET tarafından SEO kriterlerine uygun biçimde yenilendi ve kullanıcı dostu tasarımı ile yayına alındı. Web sitesi yayına alınmadan önce uzman ekipler tarafından incelendi ve gerekli kontrollerden, test aşamasından geçirildi.

Web sitesinin modern ve duyarlı (responsive) tasarımı ile kullanıcı deneyimini geliştirmeye ve arama motorlarına uyumlu olmasına yönelik olarak geliştirildi.

Web sitesi yenileme hizmetinde firmamızdan yana tercihini kullanan Turco İnşaat, SSL sertifikası alma hizmetinde de firmamızı tercih etti.

Güvenli Giriş Katmanı anlamına gelen SSL, web sitesi ile kullanıcılar arasında güvenli ve şifrelenmiş bir bağlantı kurulmasına imkan sağlamaktadır.

Turco İnşaat hem yurtiçi hem de yurtdışı inşaat taahhütlerini geliştirmek amacıyla 2011 yılında kurulmuştur.

Web sitesi yenileme ve SSL sertifikası hizmetinde tercihini GLOBALNET’ten yana kullanan Turco İnşaat’a teşekkür ederiz.

Web sitesini incelemek için https://www.turcoinsaat.com.tr/ bağlantısını tıklayabilirsiniz.

SSL Sertifikası Nedir ve Neden Gereklidir?

SSL sertifikaları ve https özellikle son zamanlarda sıklıkla konuşulan ve önem verilen konular arasında yer almaktadır.

SSL, bir web sunucusuyla ziyaretçini web tarayıcısı arasında şifrelenmiş bir iletişim oluşturur ve gizli kalması gereken tüm bilgilerin farklı siber saldırılara maruz kalmadan güvenli bir biçimde iletilmesini sağlar. Google SSL kullanımını zorunlu hale getirmiştir. Eğer bir SSL sertifikasına sahip değilseniz, web sitenizi ziyarete eden kullanıcılara “güvenli değil” uyarısı gitmektedir.

SSL güvenlik sertifikasının yetkili bir şirket tarafından onaylı olması bu web sitesinin güvenilir olduğunu gösterir ve SSL kullanan bir web sitesine “https://” olarak giriş yapan ziyaretçiler, herhangi bir sertifika hatası almaz ve güvenle işlemlerini tamamlayabilirler.  Böylece kimlik avı riskini ve kullanıcılarınıza verilerinizin web sitenizde güvenli olmadığını bildiren tarayıcı uyarılarını kaldırabilirsiniz.

SSL sertifikası fiyatları, çeşitleri hakkında daha detaylı bir bilgi ve profesyonel hizmet almak isterseniz GLOBALNET ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu