GLOBALNETGLOBALNET Haberler

.TR Uzantılı Alan Adınızı GLOBALNET ‘e taşıyın..

Son gün 2 Haziran 2020

Merhabalar,
NicTR Yönetimi, tüm “.tr” uzantılı alan adlarının duraklatılmalarını geçici bir süre ile ertelemiş olup, 23 Mayıs 2020 tarihinde yaptığı bir duyuru ile bu uygulamayı 2 Haziran 2020 tarihinde sonlandırılacağını ve süresi dolan alan adlarını bu tarihten itibaren duraklatacağını bildirmiştir.
.com.tr, .org.tr, .web.tr, .info.tr, .gen.tr, .biz.tr, .tv.tr vb. .TR uzantılı alan adı sahiplerinin mağduriyet yaşamaması için kullanım süresi biten alan adlarınızı METUNIC Gold Partner ‘ı olan GLOBALNET ‘e taşıyabiliriz.
Yapmanız gereken tek şey “İdari, Teknik ve Ödeme sorumlusu olarak ggi3-metu sorumlu kodu değişikliği yapmak. Sonrasını bize bırakın biz gerekeni yapalım.
1999 Yılından bu yana internet teknolojileri alanında binlerce kurum ve kuruluşa alan adı, hosting, e-mail, web sitesi, seo, sosyal medya, dijital pazarlama vb konularında hizmet veren GLOBALNET Kurumsal Hizmetleri ile yıllardır müşterilerimiz kendini güvende hissetmekteler.
Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Bizlere +90 532 111 66 04, +90 850 304 99 00 telefonlarımız üzerinden ya da [email protected] adresine mail göndererek ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu