GLOBALNET Haberler

TDUB (Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği) Web Sitesi Yayına Alınmıştır…

2499 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun 40/D maddesine dayanılarak, Bakanlar Kurulu 30-10-2009 tarihli kararı doğrultusunda çıkarılan kanunla kurulmuş, tüzel kişiliğe haiz, kamu kurumu niteliğinde bir meslek kuruluşu olan Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Web Projesi GlobaNET tarafından başarılya tamamlanmış ve yayına alınmıştır.


Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği üyeleri sermaye piyasası mevzuatına göre gayrimenkul değerleme uzmanlığı lisansına sahip olan değerleme uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği kuruluş amaçları arasında, gayrimenkul değerleme faaliyetlerinin gelişmesi, Birlik üyelerinin dayanışma, özen ve disiplin içerisinde çalışmalarının sağlanması, üyelerin mesleki menfaatlerinin korunması, haksız rekabetin önlenmesi, mesleki konularda üyelerin aydınlatılması ve eğitilmesi, gayrimenkul bilgi merkezi kurularak bölgesel ve ülke genelinde gayrimenkul değerleri konusunda istatistikler oluşturulması yer almaktadır.

Faaliyete geçer geçmez web sitesi tasarım ve geliştirme konusunda GlobaNET’i tercih etmiş olan Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği’ne bu tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.

GlobalNET olarak da önemli bir kuruma web projesi geliştirmiş olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

 www.tdub.org.tr

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu