GoToMeetingLogMeIn Makaleler

Sağlık Profesyonelleri İçin LogMeIn ile Uzaktan Çalışma

LogMeIn uzaktan erişim, yönetim ve konferans ve destek ürünleri sağlık profesyonelleri için pek çok avantaj sağlar.

Teknolojinin her geçen gün daha fazla geliştiğine şahit oluyoruz. Özellikle de elektronik tıbbi kayıtlar gibi teknolojik gelişmelerin modern tıbbı tamamen değiştirdiği sağlık endüstrisinde daha fazla hissedilmektedir.

Günümüzde yeni teknolojinin hastaların ömrünü uzattığı söylenebilir. Tıp uzmanlarının da bu konuda verimliliği artırmak için ellerindeki tüm araçları en iyi şekilde kullanabilmeleri gerekir.

Sağlık profesyonellerinin hem kendi yaşamlarını hem de hastaların yaşamlarını daha kolay hale getirecek uzaktan erişim, yönetim, konferans ve destek araçlarını anlamaları, kullanmaları son derece önemlidir.

LogMeIn İle İşteki Sorunlarla Başa Çıkmak Çok Kolay!

Eğer sınırlı ofis yönetimi kaynaklarına sahip küçük bir uygulama iseniz bu kısıtlamalar ile tıbbi uygulamadaki yükümlülükleri yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. LogMeIn Pro ve GoToMyPC gibi uzaktan erişim araçları ile çalışma bilgisayarınız sanki önünüzdeymiş gibi kullanabilirsiniz.

Böylece elektronik sağlık kayıtlarından, faturalandırma yazılımlarına kadar her şeye evde erişebilirsiniz.

Gerekli personel ile buluşmak için zaman ve yer bulma konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. GoToMeeting ile paylaşılan cihazlarınıza uzaktan erişim sağlayabilir, istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman tanışabilirsiniz. Ekran paylaşımı, masaüstü ve mobil uygulamalar, sohbet, HD video gibi özelliklerle önemli bilgileri almak ve paylaşmak için bir arada olmanıza gerek kalmaz.

Fiziksel olarak ofiste olmanız gerekmediği durumlarda LogMeIn uzaktan çalışma araçları hem sizin hem de çalışanlarınızın hayatını kolaylaştırır. Her çalışan en üretken hissettiği zaman aralığında çalışabilir ve temel görevlerini yerine getirirken seçtikleri yerde rahatça çalışabilirler.

Tıbbi alandaki BT uzmanları ise LogMeIn Central gibi uzaktan izleme ve yönetim araçları ile cihazlarını uzaktan yönetebilirler.

Sağlık sektöründeki zorlukların üstesinden gelmek için LogMeIn’in daha pek çok çözümü bulunmaktadır. Takımınızı uygun uzaktan çalışma araçları ile kurabilir ve Covid-19 salgını gibi aksaklıklara karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

LogMeIn ile ilgili merak ettiğiniz her konuda LogMeIn Türkiye İş Ortağı GLOBALNET ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu