Haberler - GLOBALNET

Reklam Öz Denetim Kurulu (RÖK) E-Mail ve Web Hosting Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti

Ankara web hosting hizmetinde bilinir firmalardan biri olan GLOBANET, Ankara lokasyonlu olmasına rağmen hem yurt içinde hem de yurt dışında İnternet varlıkları hizmeti ve dijital pazarlama ile CRM çözümleri sunmaya devam etmektedir.

İnternette, dijital ortamda faaliyet göstermek isteyen firmalar için web hosting bir gerekliliktir. Kurumsal web hosting hizmeti için güvenilir ve profesyonel hizmet sunan bir firma seçmek son derece önemlidir.

Reklam Öz Denetim Kurulu, Web hosting ve E-mail hizmetinde tercihini GLOBALNET’ten yana kullandı.

Reklam Öz Denetim Kurulu, 1994 yılından beri Uluslararası Reklam Uygulama Esasları’na aykırı bulduğu reklamlar için gerekli düzenlemelerin yapılmasına veya hiç yayınlanmamasını reklam verenlerinden rica etmektedir. Etik bir hizmet topluluğu olan Reklam Öz Denetim Kurulu hizmetleri yasal bir zorunluluk değil, tavsiye niteliğindedir.

Reklam Öz denetim Kurulu’na e-mail ve kurumsal web hosting hizmetinde GLOBALNET’i tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Ankara Web Hosting Fiyatları

Uzman teknik personeli ve uluslararası geliştirmiş olduğu iş ortaklıkları ile 1999 yılından beri GLOBALNET, binlerce müşterisine kesintisiz ve sürekli hosting hizmetleri, sanal sunucu, bulut sunucu, vds ve vps ile bulut uygulama çözümleri sağlamaktadır.

GLOBALNET, müşterilerine sunduğu kesintisiz barındırma hizmetlerinde ve tüm kurumsal hizmetlerde oluşabilecek sorunlarda sınırsız, süresiz destek, öncelikli müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktadır.

Hosting fiyatları, paketlerde yer alan mevcut özelliklere göre farklılık arz etmektedir. GLOBALNET, müşterilerinin en uygun hizmeti alması için danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak önceliğimiz kaliteli, kurumsal, profesyonel, kesintisiz destek anlayışımızdır.

İnternet varlıklarınızı ve dijital varlıklarınızı GLOBALNET’e emanet edebilir ve siz de memnun müşterilerimiz arasında yer alabilirsiniz. Merak ettiğiniz, destek ya da danışmanlık hizmeti almak istediğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı