Haberler - GLOBALNET

NUROL SOLAR Kurumsal Web Sitesi Yayına Alındı!

Nurol Holding şirketler topluluğuna ait Nurol Solar Web sitesi kullanıcı dostu ara yüzü ile GLOBALNET tarafından yayına alınmıştır. Kurumsal web sitesi yayına alınmadan önce gerekli tüm kontrollerden geçirildi ve onaylandıktan sonra yayına alma süreci başlatıldı.

Responsive özellikte yayına hazır hale getirilen web sitesi SEO kriterlerine uygun biçimde tasarlanmıştır. “Responsive tasarım nedir?” sorusu web sitesi kurmak isteyen herkes için cevabı önemli olan sorulardan biridir. Responsive tasarım, web sitesi tasarımının tablet, telefon gibi farklı ekran çözünürlüklerine göre uyum sağlamasıdır.

GLOBALNET web tasarım, seo ve sosyal medya yönetimi, hosting, alan adı, Bitrix24, CRM, bulut bilişim gibi sunduğu hizmetler ile İnternet varlıkları alanında varlık göstermektedir. Lokasyon olarak Ankara web tasarım yapan firmalar arasında yerini almış olsa da Türkiye’nin pek çok ilinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Nurol Solar Hakkında

Nurol Şirketler Grubu, çok uzun yıllardır savunma sanayii, inşaat, enerji, finans gibi farklı alanlarda hizmet veren, faaliyet göstermektedir. Enerji sektöründeki çalışmalarına devam eden Nurol Solar, yenilebilir enerjinin geleceğe bırakılacak en büyük miraslardan biri olduğu bilinciyle müşterilerine çözüm sunmakta ve projelerini hayata geçirmektedir.

Nurol Solar firmasının web sitesini http://www.nurolsolar.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı