GLOBALNET Haberler

Nurol LLC Kurumsal Web Sitesi Yayına Alındı!

Nurol Holding şirketler topluluğuna ait Nurol LLC Web sitesi responsive tasarımı (farklı cihazlarla duyarlı/uyumlu tasarım) ile yayına alındı! GLOBALNET’in alanında uzman ekipleri tarafından tasarlanan kurumsal web sitesi yayınlanmadan önce gerekli tüm kontrollerden geçirilip onaylandıktan sonra yayına alma süreci başlatıldı.

Nurol LLC, Nurol İnşaat’ın bilgi ve tecrübelerini Körfez Bölgesi’ne taşımış ve 2003 yılında Birleşik Arap Emirliklerinde Abu Dabi merkezli olarak kurulmuştur. Nurol LLC, başarılı geçmişi ve bölgesel deneyimi, nitelikli kadrosu ile NUROL Grubunun Körfez Bölgesi’ndeki başarılı bir temsilcisi olmaya devam etmektedir.

Nurol LLC web sitesinin tasarımı SEO kriterleri göz önünde bulundurularak yapılmıştır. Web sitesinin tasarımı bilgisayar, mobil ve tablet gibi cihazlarda da uyumlu biçimde çalışır. Günümüzde arama motorları da tıpkı kullanıcılar gibi responsive tasarımlara önem vermeye başlamıştır.

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Pek çok şirket, firma, kuruluş ya da şahıs için kurumsal bir web sitesine sahip olmak son derece önem arz etmektedir. Kullanıcı dostu ve başarılı bir kurumsal web sitesi tasarımı için renklerin, içeriklerin vb. bir bütünlük içerisinde olması gerekmektedir. Site içerisinde yer alan bilgilerin, ziyaretçilerin kolayca ve sıkılmadan erişebileceği şekilde konumlandırılması da dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır.

Hem yazılı içeriklerin hem de görsellerin SEO kriterlerine uygun biçimde ve profesyonel kişiler tarafından eklenmesi gerekir. Bununla birlikte içerik, görsel gibi materyallerin firmayı yeterince temsil edip etmediği gözden geçirilmelidir.

GLOBALNET, kendi alanında gerçekleşen yenilik ve güncellemeleri sürekli takip etmekte ve çalışmalarını, hizmetlerini bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Sadece web tasarım ve kodlama alanında değil; dijital dönüşüm çözüm önerileri ve internet varlıkları yönetim hizmetleri de sunmaktadır. 20 yıllık başarılı bir geçmişe sahip olan GLOBALNET’in en temel önceliklerinden biri müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ile kesintisiz destek anlayışıdır.

Web tasarım fiyatları, profesyonel web sitesi örnekleri ve tüm hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için tüm iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Nurol LLC web sitesini http://www.nuroluae.com/ bağlantısından inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu