Haberler - GLOBALNET

Netsite Web Sitesi Güncellenerek Yayına Alındı

Yayında olan Netsite İletişim ve Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. web sitesi güncel ve yenilenen tasarımı ile yayına alındı. GLOBALNET tarafından yayına alınan web sitesi modern, responsive ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Netsite güncel web sitesi yayına alınmadan önce web üretim ekibi tarafından gerekli kontrol aşamalarından geçirildi ve daha sonra yayına alma süreci başlatıldı.

Firmaya ait web site tasarımında hem kullanıcı odaklı hem de arama motorları odaklı bir çalışma gerçekleştirilmiştir.

Network ve Yapısal Kablolama Altyapı sistem entegratörlerinden biri olan Netsite, 1998 yılında kurulmuştur. Network, güvenlik sistemleri ve alt yapı konularında hizmet sunmaya devam eden firma bu alanlarda süreklilik sağlayarak büyümeyi temel ilkesi olarak görmektedir.

Netsite firmasına web sitesi yenileme hizmetinde GLOBALNET’i tercih ettiği için teşekkür ederiz.

İlgili web sitesini aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

https://www.netsite.com.tr/

SEO Uyumlu Web Tasarım Nedir?

SEO, kısaca arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. SEO uyumlu web sitesi ise arama motorlarında, özellikle de Google’da üst sıralara çıkmayı sağlayacak alt yapıya sahip olan web sitesidir. Tasarlanan bir web sitesinin SEO’ya uygun olması için pek çok ölçüt yer almaktadır.

GLOBALNET, web sitelerini SEO uyumlu ve kullanıcı odaklı olarak kolay bir ara yüz ile tasarlamaktadır. Siz de markanızı İnternet ortamına taşımak ve İnternet varlıklarınızı en iyi biçimde yönetmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet varlıkları ve dijital pazarlama çözümlerimiz ile sınırsız, süresiz destek ve danışmanlık hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı