GLOBALNET Haberler

Naswood Firması Kurumsal Hosting Hizmetinde GLOBALNET’İ Tercih Etti

Thermowood ahşap ürünlerini başarı ile üretmekte olan Naswood firması güvenilir ve kurumsal hosting hizmeti için tercihini GLOBALNET ’ten yana kullandı.

Modern ahşap üretim tesislerine sahip olan Naswood, ahşap ürünleri başarı ile üretmekte ve bununla birlikte ahşap konusunda profesyonel mühendisleri, mimarları, üretim ve uygulama ekipleriyle hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok projeye başarı ile imza atmıştır.

Ankara hosting firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız müşterilerine sürekli ve sürdürülebilir destek hizmeti sağlamaktadır. Naswood firmasına kurumsal hosting hizmetinde GLOBALNET’i tercih ettiği için teşekkür ederiz.

GLOBALNET Kurumsal Hosting Çözümleri

Verilerinin ve müşterilerinin güvenliğini 7 gün 24 saat boyunca herhangi bir kesinti olmadan korumak isteyen kişiler, kurum ve kuruluşlar, işletmeler için kurumsal barındırma hizmeti almak son derece önemlidir.

Verilerinizin ve uygulamalarınızın güvenliği, kesintiye uğramaması için hosting hizmeti alacağınız firmanın güvenilir, profesyonel ve kesintisiz desteğe önem veren bir firma olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Uzman ekipleri ve desteğe, kesintisiz hizmete önem veren stratejisi ile müşterilerine hizmet sunan GLOBALNET kurumsal hosting hizmetinde en sık tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Kurumsal e-mail hosting ve web hosting seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus vardır:

  • Müşteri desteği
  • Ek özellikler ve fiyatlandırma
  • Veri depolama ve bant genişliği
  • Güvenlik ve hız

GLOBALNET, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda analizlerde bulunur ve en uygun hosting paketlerini seçmede size hizmet sunar. İnternet varlıklarınızın güvenliği ve kurumsallığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dijital dünyada var olmak, daha da önemlisi kalıcı olmak için GLOBALNET çözümlerini tercih edin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu