Genel

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı Başladı

İstanbul Kongre Merkezi'nde

Teknolojinin buluşma noktası Mobilefest,11-13 Kasım 2021’de ikinci kez dijital teknoloji ekosistemini bir araya getirmeye başladı.

Hizmet ve teknoloji sağlayıcılarını, girişimcileri ve yazılım geliştiricileri, yerel ve küresel satın almacılar ve yatırımcılarla yeni iş fırsatları yaratmak üzere bir araya getirdiği, Mobilefest 2021 Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı, 11 Kasım 2021 Perşembe saat 10:00’da İstanbul Kongre Merkezinde başladı.

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı’nda, konferans açılış ve fuar ziyaretini TOBB Türkiye YAZILIM Meclisi Başkanı ve GLOBALNET CEO ‘su Sn. Ertan BARUT gerçekleştirdi.

Mobilefest’te neler var?

Teknoloji ekosisteminin bir araya geldiği fuarda farklı alanlarda çalışan pek çok teknoloji firması ve 5G Deneyim Alanı, Metaverse Deneyim Alanı, AR Deneyim Alanı, Elektrikli Scooter Deneyim Alanı gibi ilgi çekici etkinliklerle birlikte Futurism, Akıllı Şehirler, Girişimcilik Ekosistemi, Fintech, Metaverse gibi pek çok konunun işleneceği 2 günlük konferans programı olacak.

Yerli 5G testi ve deneyim alanı: TÜBİTAK destekli “Uçtan Uca Yerli ve Milli 5G Haberleşme Şebekesi Projesi” ile kurulan GTENT’in geliştirdiği teknolojiyle fuar alanında 5G bağlantısı kurulacak ve 5G teknolojileri deneyimlenecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu