GLOBALNET Haberler

Maya Holding Çoklu Dil Alt Yapısı Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti

MAYA Holdin’in mevcut olan web sitesine yabancı dil alt yapısı için destek ve web sitesi güncelleme hizmeti sağlandı. Maya Holding’e İnternet Varlıkları hizmetinde tercihini GLOBALNET’ten yana kullandığı için teşekkür ederiz.

Maya Grubu’nun temelleri 1949 yılında İlyas Özsüer tarafından atılmış ve 1958 yılında şirketleşmiştir. Maya Grubu 1999 yılında Maya Holding çatısı altında kurumsal yapılanma sürecini tamamlamış ve 2000’li yıllar itibariyle de perakende ve servis sektörleri MAYA Grubu’nun diğer iş kolları haline getirmiştir.

Maya Holding web sitesini https://www.maya.com.tr/ bağlantısından inceleyebilirsiniz.

Web Sitelerinde İçerik Güncelleme Neden Önemli?

Her geçen gün daha fazla dijitalleşen dünyada var olmak isteyen işletmeler, kurum ve kuruluşların bir web sitesine sahip olmaları son derece önemlidir. Ancak bir web sitesine sahip olmak kadar önem gösterilmesi gereken hususlardan biri de web sitesinde yer alan bilgilerin, içeriklerin güncel olması, kullanıcılar için işlevsel bir ara yüze sahip olmasıdır.

Web tasarımındaki eğilimler, güncellemeler sık sık değişmektedir. Bu güncellemelerin takip edilmesi ve gerekli düzenlemelerin yapılması oldukça önemlidir. Bununla birlikte web sitelerin mobil uyumlu yani responsive özellikte olması da ziyaretçiler açısından gereklidir.

Web sitelerinin güncel kalmasını sağlamak, web sitelerine karşı geliştirilecek olası saldırılar için de bir önlem olabilir. Bu nedenle web sitenizin güvenliğini ve güncelliğini profesyonellere emanet etmeniz İnternet varlıklarınızı korumak için atacağınız en büyük adımlardan birisi olabilir.

Modern, güncel, kullanımı kolay ve seo uyumlu web sitesi tasarımı için GLOBALNET destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İnternet varlıkları hizmetlerimiz ile dijital dünyadaki imajınızı koruyor ve kurumsal kimliğinize olumlu yönde katkı sağlıyoruz. İnternet varlıklarınız GLOBALNET katma değerli hizmetleri ile GÜVENDE!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu