LogMeIn DuyurularLogMeIn Makaleler

LogMeIn Uzaktan Sağlık Hizmetleri Kiti

LogMeIn Uzaktan Sağlık Hizmetleri Kiti

sağlık hizmetleri sağlayıcılarına beklenmedik durumlarda  güç sağlamak için güvenilir araçlar

Sağlık hizmetlerinde sorumluluklarınız kriz zamanlarında durmaz, işte o zaman en çok ihtiyaç duyduğunuz zamandır.

LogMeIn Hakkında

LogMeIn, dünyanın dört bir yanındaki insanlar için uzaktan çalışmayı destekleyen yenilikçi ürünler geliştirdi.

Çalışma koşulları öngörülemediğinde veya beklenmedik olsa bile güvenilir üretkenliğe ve iletişime güvenebilirsiniz.

Toplantı – Masaüstü, web veya mobil cihaz aracılığıyla uzaktan işbirliğini etkinleştirerek, çalışanların yüz yüze iletişime maruz kalmasını azaltmak için GoToMeeting ‘i kullanın.

Destek Rescue ile Ekiplerinizle BT sistem ve ekipmanlarına fiziksel olarak bağımlı olmadan sahip çıkın ve uzaktan yönetin.
Müşterilere, son kullanıcılara, gözetimsiz bilgisayarlara ve sunuculara web tabanlı destek sağlayarak teknik sorunları çözün.

ErişimGoToMyPC ile Hastalarınızı desteklerken, yerinde olmayan personeli de en aza indirin. Personelin, çalışma masası dizüstü bilgisayarlarına site dışındaki uç noktalardan uzaktan erişmesine izin verin.

Host GoToWebinar ile 3.000 katılımcıya uzaktan tam el veya şirket genelindeki duyuruyla kritik bilgileri hızlı bir şekilde iletin.

LogMeIn Türkiye İş Ortağı olan GLOBALNET, geniş ürün yelpazesine sahip olan LogMeIn firmasının uzaktan çalışma, online eğitim, online toplantı, online konferans, seminer, uzak sistem bilgisayar yönetimi üzerine GoToMeeting, GoToWebinar, GoToTrainingRescue, RescueAssist, Central, LastPass ve Bold360 çözümleri ile Sağlık Hizmeti Veren Kurum ve Kuruluşlara LogMeIn Ürünleri ve Çözümleri konusunda destek sağlıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu