GoToWebinarLastPassLogMeInLogMeIn CentralLogMeIn Duyurular
Trend

LogMeIn Ürünlerinde Aralık Ayına Özel İNDİRİMLER

LogMeIn Ürünleri ile Sınırlar Olmadan Çalışın!

GLOBALNET, LogMeIn Ürünlerinde Aralık Ayına Özel İNDİRİMLER SAĞLIYOR!


LogMeIn Ürünleri ile Sınırlar Olmadan Çalışın!

Modern işgücünün potansiyelini ortaya çıkaran, her gün insanların birbirleriyle ve çevrelerindeki dünyayla etkileşimlerini basitleştiren ve ne zaman, nerede olursa olsun, işlerini en iyi şekilde yapmalarına yardımcı olan LogMeIn ürünleri ile sınırlar olmadan çalışın, Nerede olursanız olun işinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak LogMeIn Çözümleriyle tanışın.

İşbirliği ve İletişim Çözümleri :

GoToMeeting Çevrimiçi Toplantı
250 kişiye kadar çevrim içi (online) toplantılar düzenleyin. Kendi sanal toplantı odanızı yaratın, toplantıyı kilitleyin sunumlarınızı güvenle paylaşın, not alın, kaydedin, sunumları pdf’e çevirin, toplantı sayısında ve süresinde sınır olmadan işlerinizi her yerden ve herhangi bir zamanda gönül rahatlığı ile tamamlayın.

GoToWebinar Çevrimiçi Seminer

Hedef kitlenize kendinizi, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak içinpazarlama, eğitim, toplantı amaçlı 100’den 3000+ katılımcıya kadar destekleyen çevrimiçi (online) etkinlikler düzenleyerek farkındalık yaratın.
 
GoToTraining Çevrimiçi Eğitim
Uzaktan ve canlı öğrenmeyi birlikte sunun. Eğitim katalogları, anketler, testler ve değerlendirmeler ile bilgi ölçün. Eğitim materyali dağıtın, aktivite için ara verin, çalışma grupları oluşturun ve ilgiyi eğitime odaklayın. Eğitimi kaydedin ve paylaşın, herhangi bir zamanda eğitim düzenleyin. Her yerde ve herhangi bir zamanda öğrenmeyi sağlayın.

Müşteri Uzak Erişim ve Destek Çözümleri :

Rescue Uzaktan Erişim, Destek, Servis Yönetimi

Akıllı cihazlara (PC, Mac, iOS ve Android) her yerden, herhangi bir zamanda, hangi ağ üzerinde olursa olsun 256 bit SSL şifreleme ile güvenli bir şekilde uzaktan bağlanarak tüm sorunları giderin.

Kimlik ve Erişim Yönetimi Çözümleri :

Central Uzaktan Kullanıcı ve Cihaz Yönetimi

BT yapınızdaki masaüstü ve tablet, mobil cihaz dahil tüm uç noktalarda kullanıcı ve cihaz yönetimi yapın. Yerinde teknik destek zorunluluğundan kurtulun. Herhangi bir yerden güvenli şekilde bağlanırken kullanıcının kesintisiz çalışmasını sağlayın. Mobil uygulamayla mobil cihazınızdan da kullanıcı cihaza bağlanıp, seyahat halindeyken de destek verin.

LastPass Şifre Yönetimi

Çevrimiçi uygulamalar ve web siteleri şifrelerini güvenli bir şekilde oluşturur ve saklar. Sadece master anahtar ile açılan tek oturum (SSO) üzerinden kullanıcı kimliği ve giriş kimlik bilgileri ile eşleşerek uygulama ve web sitelerine erişim izni verir. LastPass şifre ve kimlik yönetim sistemi ile şifre hatırlama, değiştirme, unutma problemlerinden kurtulun. 

İndirimlerden faydalanmak ve talepte bulunmak için tıklayınız.. >> https://logmein.globalnet.com.tr/logmein-talep/

GLOBALNET
LOGMEIN AUTHORIZED PARTNER
TÜRKİYE YETKİLİ İŞ ORTAĞI
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu