LogMeIn DuyurularLogMeIn Makaleler

LogMeIn Covid-19 Yardım

LogMeIn, Coronavirus ile nasıl yardımcı olabilir?

Coronavirus (COVID-19) salgını sırasında topluluğumuzu ve müşterilerimizi desteklemeye yardımcı olmak için LogMeIn, Sağlık Sağlayıcıları, Eğitim Kurumları, Belediyeler ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar ve mevcut LogMeIn müşterileri için ücretsiz Acil Durum Uzaktan Çalışma Kitleri sunmaktadır. GoToMeeting’in uzaktan çalışmaya geçişinizde nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin .

GoToMeeting’i şimdi kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Planlarımızı ve fiyatlandırma sayfamızı kontrol edebilir ve GoToMeeting’i bugün satın alabilirsiniz! Alternatif olarak, 14 gün boyunca ücretsiz olarak GoToMeeting Business’a kaydolabilir ve kullanabilirsiniz (kredi kartı ve taahhüt yok).

Uzaktan çalışma hakkında nereden daha fazla kaynak bulabilirim?

İşletmenizin sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesine ilişkin daha fazla bilgi için uzak çalışma kaynak merkezimizi ziyaret edebilirsiniz .

GoToMeeting’i kullanma hakkında daha fazla bilgiyi nereden edinebilirim?

Aşağıdaki kaynaklar GoToMeeting’den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir. Sizinle konuşmayı ve uzaktan çalışma ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

Acil Uzaktan Çalışma Kiti nedir?

Acil Uzaktan Çalışma Setleri, toplantımızın ücretsiz, sınırlı süreli lisansları, web semineri, uzaktan erişim ve destek çözümlerimiz dahil olmak üzere uzak iş gücüne sorunsuz bir geçiş için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Bir Hesap Yöneticisi, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde nasıl karşılayabileceğimizi belirlemek için sizinle birlikte çalışacaktır.

Acil Uzaktan Çalışma Kiti kimler için uygundur?

Sağlık Hizmetleri Sağlayıcılarına, Eğitim Kurumlarına, Belediyelere ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlara ve mevcut LogMeIn müşterilerine ücretsiz Acil Uzaktan Çalışma Kitleri sunuyoruz.

Acil Durum Uzaktan Çalışma Setini almanız ne kadar sürer?

72 saat içinde size geri dönmek için elimizden geleni yapacağız. Ancak, artan sayıda soruşturma nedeniyle daha uzun sürebilir. Birçok ürünümüz üzerinde denemeler yapıyoruz ve bir yanıt beklediğinizi fark ederseniz, bugün kaydolmanızı ve araçlarımızı kullanmaya başlamanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu