Bitrix24 Duyurular

JotForm İle Bitrix24 Entegrasyonu Çıktı

JotForm ile Bitrix24 entegrasyonu artık Bitrix24 hesaplarının Uygulamalar bölümünde mevcuttur.

JotForm nedir?

JotForm, herkesin hızlı ve kolayca özel çevrimiçi formlar oluşturmasına olanak sağlayan bir uygulamadır. Sürükle bırak özelliği olan Jotform’un kullanımı kolaydır. Bu çevrimiçi uygulamayı kullanarak form oluşturup yayınlayabilir, formları sitenize entegre edebilir ve form yanıtlarının e-posta adresinize iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Bitrix24 JotForm entegrasyonu ile;

– Markanızı, özelleştirilmiş yazı tipleri, renkler ve görüntüler ile eşleştirebilir ve harika tasarlanmış CRM web formları oluşturabilirsiniz.

– Formlarınızı bağımsız bağlantılar olarak paylaşabilirsiniz ve doğrudan web sitenize yerleştirebilirsiniz.

– Tüm web formları mobil uyumludur. Herhangi akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ya da masaüstü programlarda tamamlaması kolaydır.

– Form tamamlandıktan sonra, verileri ve gerekli alanları almak için esnek ayarları kullanma seçeneği mevcuttur. Ardından Bitrix24 CRM içerisinde otomatik olarak yeni bir müşteri adayı oluşturulur.

Bitrix24 CRM entegrasyonu seçenekleriyle iş süreçlerinizi kolaylaştıracak araç ve çözümler sunar.

Şirketler için ayrı ayrı programlar ile çalışmak çoğu zaman emek ve zaman kaybı olmaktadır. Bütünleşik bir iş birliği platformu olan Bitrix24 ile tüm işlerinizi tek bir yerden yönetebilirsiniz.

İşte verimliliğinizi artıracak üçüncü parti uygulamaların Bitrix24 ile entegrasyonunu sağlamada GLOBALNET destek sağlar. Sınırsız ve süresiz Bitrix24 destek ve danışmanlık hizmeti sunan firmamız Bitrix24 API entegrasyonu konusunda da uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Müşterilerimizin iş yönetim süreçlerini ve müşteri ilişkilerini iyileştirmeleri ve bu konuda aldıkları hizmetten memnun olmaları temel önceliğimizdir.

Bitrix24 ile ilgili merak ettiğiniz her konuda GLOBALNET ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu