Haberler - GLOBALNET

İnternet Varlıkları Hizmetlerini Yenileyen Memnun Müşterilerimiz

İnternet varlıkları, CRM çözümleri ve dijital dönüşüm çözümleri konusunda profesyonel destek ve danışmanlık hizmeti sunan GLOBALNET,kesintisiz ve sürdürülebilir destek anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Ausder Hosting Yenileme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti.

Ausder, Akıllı Ulaşım Sistemleri doğrultusunda; ulaştırma sistemlerinin ve trafik güvenliğinin sağlanmasında izleme ve denetim teknolojilerinin tüm ülke genelinde yaygınlaştırılması, standartların belirlenmesi yönelik çalışmalarda bulunmaktadır.

Kurumsal hosting hizmetini için firmamızı tercih eden Ausder’e teşekkür ederiz. En güvenilir Ankara hosting firması olarak sıklıkla tercih edilen GLOBALNET, İnternet varlıkları ve dijital dönüşüm çözümleriyle de alanında başarılara imza atmaya devam etmektedir.

Tülin Çetin Mimarlık Hosting Yenileme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti.

Ankara’da kurulmuş olan mimari tasarım bürosu, hosting hizmeti için GLOBALNET’i tercih etti.

Hosting seçiminde sitenin açılma hızı, verilecek olan alanın boyutu, server desteği gibi faktörler son derece önem arz etmektedir. Hosting alırken dikkat edilmesi gerekenleri göz önünde bulundurmalı ve stratejiniz doğrultusunda sizin için en uygun paketi seçmelisiniz. GLOBALNET uzman ekipleri ile sizin için en uygun paketi belirlemede ve kurumsal hizmet ile kesintisiz destek sağlamada size yardımcı olur.

Hosting fiyatları ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için her an açık olan iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Akro Global Savunma Tedarik ve Ticaret Şirketi Alan Adı ve Hosting Yenileme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti.

Alanında saygın ve güvenilir bir firma olan Akro Yapı, domain ve hosting hizmetinde tercihini firmamızdan yana kullandı. Hosting ve alan adı hizmetinde kurumsal firmaları tercih etmek son derece önemlidir. İnternet varlıklarınız, GLOBALNET hizmet kalitesinde güvende.

RST Teknoloji Alan Adı Yenileme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti.

RST (Uzaktan Algılama Teknolojileri) hem sivil hem de askeri alanlarda savunma, elektronik, havacılık ve uzay sektöründe faaliyet göstermekte olan, ürün odaklı bir şirkettir.

İş ortakları ve müşterileri tarafından tercih edilen bir şirket olmayı amaçlayan RST teknoloji alan adı yönetimi konusunda kurumsal ve güvenilir hizmet sunan GLOBALNET’i tercih etti.

GLOBALNET, müşterilerine sağladığı pek çok hizmetinde olduğu gibi alan adı yönetiminde de kurumsal, güvenilir ve istikrarlı bir hizmet sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı