Dijital PazarlamaGLOBALNET Makaleler

Internet Presence / İnternet Varlığı

Internet Presence (İnternet Varlığı) ; markalarınız, kuruluşlarınız, ürün ve hizmetlerinizle ilgili internet üzerindeki varlıklarınızın yani alan adlarınız, web siteleriniz, hosting servisleriniz, google seo hizmetleriniz, facebook sayfalarınız, google plus, twitter, instagram hesaplarınız, harita kayıtlarınız vs hepsi ve üzerinde yürütülen etkinlikler, duyurular, paylaşılan bilgilerin ve faaliyetlerin ürün/marka/şirket stratejilerine uygun bir bütünlük çerçevesinde komple GLOBALNET profesyonel uzman ekipleri ve kullanmış olduğu teknolojik altyapılar üzerinden yönetilmesidir.

Bu şekilde tüm internet varlıklarınız, sosyal medya varlıklarınız ve google varlıklarınızın marka ve kurumsal değeri olumlu olarak gelişmekte ve büyümektedir. Her geçen gün karmaşık ve yönetilemez bir duruma doğru giden internet ortamındaki varlıklarınızın kontrol dışı ve de yönetilemez noktalara gelmesi halindeki sonuçlarda ise ileride büyük ölçülerde maddi değer kayıplarına kadar gidebilmektedir.

İnternet üzerindeki varlığınız Kuruluşunuzun Web Sitesi, Sosyal Medya Hesaplarınız, arama motorları üzerindeki bulunabilirliğiniz ve popülaritenizin tümünü de kapsar.

Tek başına internet sitesi ile internette var olmak yeterli midir ?

İçerikleriniz verdiğiniz hizmetleri ve yaptığınız işi yeterince doğru olarak tanıtıyor mu?

Tüm varlıklarınız internet üzerinde stratejilerinizi yansıtıyor mu ?

Müşterileriniz, takipçileriniz sizi kolayca bulabiliyor mu, ulaşabiliyor mu?

Yani kısacası “İnternette Var” olabiliyor musunuz?

GLOBALNET global “İnternet Varlığı” çözüm ve hizmetleriyle kalıcı, istikrarlı ve uzun vadeli işbirliğine girerek internet üzerindeki varlıklarınızı sahipleniyor ve değer katıyor.

Ayrıntılı Bilgi için : blog.globalnet.com.tr

GlobalNET – Ankara – Ağustos 2014

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu