GLOBALNET Haberler

İnsistek Web Sitesi GLOBALNET Tarafından Yayına Alındı

İnsistek – İnovatif Sistem Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, mevcut web sitesi GLOBALNET tarafından güncellendi ve yayına alındı. İnsistek web sitesi yayına alınmadan önce gerekli kontrollerden geçirildi. Alanında uzman ekipler tarafından güncellenen web sitesi mobil tasarıma sahiptir ve kullanıcı dostu bir ara yüzü vardır.

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren İnsistet 2018 yılında Ankara’da kurulmuştur. Web tasarım hizmetinde tercihini GLOBALNET’ten yana kullanan İnsistek firmasına teşekkür ederiz.

www.insistek.com.tr adresinden web sitesinin güncellenmiş halini inceleyebilirsiniz.

GLOBALNET, alanında uzman ekibi ile web tasarım hizmetinde yıllardır müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir. Web tasarım, web hosting, e-mail hosting, SEO, sosyal medya, dijital içerik, e-ticaret, CRM çözümleri ile de firmamız rakipleri arasında ön plana çıkmayı başarmıştır.

Web Tasarımda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Web sitesi, markaların dijital dünyadaki kimliği ve vitrinidir. Yani müşterilerin markaların hakkındaki ilk izlenimi oluşturdukları alandır.

Modern bir tasarıma sahip olmayan, kullanıcı dostu olmayan web siteleri işletmeniz ile ilgili kötü bir izlenim oluşmasına neden olabilir.

Web sitesi tasarımı yaparken dikkat edilmesi gerekenler yalnızca görsellikten ibaret değildir. Web sitelerinin tasarımı kadar arka planda yer alan teknik çalışmalar da önem kazanıyor. Özellikle arama motoru algoritmalarının web sitesi tasarımında göz önünde bulundurulması çok önemlidir.

Başarılı ve kullanıcı dostu bir web sitesi;

– Açık ve anlaşılır bir tasarıma sahip olmalı,

– Mobil uyumlu olmalı,

– Web tasarımda kullanılacak içerikler ve görseller özenle seçilmelidir.

Siz de dijital kimliğinizi en doğru biçimde ifade edecek web sitesi tasarımlarına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu