Ertan BarutEtkinliklerGLOBALNETGLOBALNET HaberlerSöyleşiler
Trend

ICT Medya Tekno Gündem Konuğu “Ertan Barut – GLOBALNET”

(1. Bölüm)

Moderatörlüğünü Murat Pehlivan (aynı zamanda ICT Medya Genel Yönetmeni) ‘nin yaptığı Tekno Gündem programının 8 Aralık 2020 günkü programına GLOBALNET Internet Technologies Genel Müdürü Ertan Barut konuk oldu.

1. Bölümü 9 Aralık 2020 ‘de yayınlanan programın 2. bölümü 23 Aralık tarihinde yine ICT Media TV kanalında yayınlanacaktır.

Genel Müdür Ertan Barut, programın birinci bölümünde  salgın döneminde GLOBALNET ‘in 1999 yılından bu yanaki faaliyetleri, gelişimi, yeni projeleri ve yatırımları konularından, ayrıca Dijitalleşme, Yazılım, Dijital Varlık Yönetimi, CRM İş Süreçleri Yönetimi, Uzak Şirket Yönetimi, Uzaktan Çalışma Uzak BT Yönetimi, Çevrimiçi Seminer, Toplantı ve Eğitim çözümleri yanında Şifre ve Kimlik Yönetimi Güvenlik vb çözümler üzerine bilgiler verdi, İş Ortakları LogMeIn, Bitrix24 firmaları ile Yazılım Entegrasyon işbirliklerini, yeni yayına alınan Diji Teknoloji Projesini ve şirketin 21 Yıllık deneyimlerini aktardı.

Programın ikinci bölümünde ise #Yazılım Sektör Sorunları, #VeriMerkezleri, #DijitalDönüşüm dahil bir çok konuda görüşlerini ve değerlendirmelerini aktaran Ertan Barut, keyifli bir sohbet olduğunu ve davetlerinden ötürü Murat Pehlivanlı ve ekibine teşekkür ediyoruz dedi.

ICT Medya Tekno Gündem “Ertan Barut – GLOBALNET (1. Bölüm)”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu