GLOBALNET Haberler

GlobalNET’ten Güney Afrikaya Enternet Hizmeti…

DMC Process Management kendi kendine yardım, liderlik ve yönetim danışmanlığı, üst düzey yönetim stratejileri gibi alanlarda danışmanlık ürünleri satan, alanında oldukça başarılı bir firmadır. DMC ürünlerini elektronik ortamda, GlobalNET tarafından hazırlanmış sanal mağazada tüm dünyaya satışa sunacaktır.

Kendi iş alanına odaklanarak yine de İnternetin getirdiği olanakları en optimal bir şekilde kullanmak isteyen DMC, GlobalNET’in enternet modelini benimsemiştir. DMC web sitesini, sanal mağazasını, bunların İnternet üzerinden pazarlama çalışmalarını, hosting, e-posta ve erişilebilirlik çözümlerini tümüyle GlobalNET güvencesine bırakmış, bunu yaparken de bir çok kalemde yuksek tasarruf elde etmistir.

DMC’yi bu başarılı seçiminden dolayı kutluyor ve ekliyor; “İnternet ortamında dünyanın bir ucundan öbürüne başarılı işlerin gerçekleştirilebileceğinin kanıtlaması açısından da DMC projesinin önemi büyüktür. Türk yazılım sanatının başarılı bir örneği olarak DMC projesinin ülkemizin yazılım ihracatını geliştirmede öncü bir proje olacağına, ve bunun gibi diger adımlara örnek teşkil edeceğine eminim”.

GlobalNET – Ankara (16-06-2010)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu