Haberler - GLOBALNET

GLOBALNET – T-SOFT İşbirliğiyle Kadın Girişimcilere Fırsat!

GLOBALNET – T-SOFT İş birliği çerçevesinde tüm kadınlara Nisan sonuna kadar JettyCart E-Ticaret paketlerinde %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor!

09.03.2019 tarihinde Türkiye Bilişim Derneği (TBD) önderliğinde ve TSE Ev sahipliğinde düzenlenen “Dijital Dünya Kadınları Semineri” ne sponsor olan T-SOFT firması tüm kadın katılımcılara JettyCart ürünlerinde %50 indirim fırsatını Nisan sonuna kadar uzattı!

“Dijital Dünyanın Mimarı Kadınlar Olacak!” sloganı ile yankı uyandıran etkinlikte çalışan, üreten ve girişimci her yaşta kadın için dijital dünyadaki iş ve meslek fırsatlarından; kadınların dijital dünyada varlık göstermelerinin ve kendi alanlarını yaratmanın öneminden bahsedilmişti.

E-ticaret kadın girişimcilerin varlık gösterecekleri alanlardan sadece bir tanesi. E-ticaret ürün ve çözümleri ile kullanıcılara pek çok hizmet sunan T-SOFT, kadınların dijital dünyada olmalarını ve kendilerine çalışma alanı yaratmalarını destekliyor.

Teknolojinin son derece geliştiği ve değiştiği günümüzde kadınların bu dönüşüme dâhil olması son derece önemlidir. Dijital dünyada kadınların yapabilecekleri çok şey var! Pek çok kez, özellikle eşit fırsatlar sağlandığında kadınların yaratıcılıkta ve girişimcilikte sınır tanımadığına şahit olmaktayız.

Siz de internet varlıkları alanında “ben de varım” diyorsanız indirimli e-ticaret ürünleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için blog.globalnet.com.tr adresini ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadın girişimcileri destekliyor ve hayal ettiğinizden daha fazlasını yapabileceğinizi biliyoruz!

JettyCart Paketlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

JettyCart Sipariş Talep Formu

[contact-form-7 id=”7063″ title=”JettyCart Sipariş Talep Formu”]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı