GLOBALNET Haberler

GLOBAL İNTERNET PARAŞÜT’e Geçiyor

GLOBAL İnternet Teknolojileri A.Ş. ve GLOBALNET İnternet Teknolojileri ve Yazılım Tic. Ltd. Şirketlerimiz kurumsallaşma çalışmaları kapsamında Paraşüt çevrimiçi (online web tabanlı) finans,  faturalandırma ve müşteri takip sistemi ile çalışmaya başladı…

Ankara’dan ülke geneline ve yurtdışına Web Hosting, Google dostu responsif özelliklerde gelişmiş web tasarımı, SEO, domain, e-mail, digital marketing hizmetleri sunan GLOBALNET İnternet Teknolojileri, bulut bilişim altyapısına sahip Pararaşüt muhasebe ve faturalandırma sistemi ile müşterilerine daha hızlı ve de seri bir yapıda hizmet vermeyi amaçlıyor.

Paraşüt Nedir ?
“Paraşüt, küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerinin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmesini desteklemek hedefiyle 2013 yılından bu yana fatura ve finansal yönetim hizmeti veren web tabanlı bir uygulama. $ 50 M büyüklüğünde Hollanda merkezli girişim sermayesi fonu “Revo Capital” ve finansal hizmetler alanında uzmanlaşmış, $ 435 M büyüklüğünde Silikon Vadisi merkezli girişim sermayesi fonu “Ribbit Capital”ın yatırımları ile büyümektedir.”

GLOBALNET ve GLOBAL İnternet Teknolojileri Şirketlerimiz,  Paraşüt ERP sistemi üzerinden FIT Solutions E- fatura uygulamalarını ve ayrıca iyzico Sanal POS Ödeme sistemini kullanmaktadır.

Sizde Paraşüt‘ün özel hizmetlerinden faydalanmak için bu davetiyemize tıklayınız.

GLOBALNET internet teknolojileri alanında müşterilerine her zaman daha iyi ve hızlı hizmet sunmak üzere altyapısını güncel teknolojilere taşımak üzere kurumsal altyapı yatırımlarına hızla devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu