Haberler - GLOBALNET

GLOBALNET Cimuka Kuluçka Makinelerine E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti Sunuyor

GLOBALNET; sağladığı dijital pazarlama çözümleri, İnternet varlıkları çözümleri ve e-ticaret çözümleri ile müşterilerine profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir.

GLOBALNET’in web tasarımını gerçekleştirdiği firmalardan biri de Cimuka’dır. Cimuka, 1981 yılından beri kuluçkacılık ve yetiştiricilik alanlarında hizmet sunmaktadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Cimuka, üretmiş olduğu ürünler ve sağlamış olduğu hizmetlerle müşterilerini maksimum verimliliğe ulaştırmayı hedeflemektedir.

http://www.cimuka.com web sitesi tasarımı GLOBALNET tarafından responsive ve kullanıcı dostu olarak gerçekleştirilmiştir.

Cimuka online alışveriş için https://www.kulucka.com/ web sitesini müşterilerine sunmaktadır.

T-Soft alt yapısı ile hazırlanan online satış sitesine GLOBALNET, e-ticaret danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Cimuka kuluçka makinesi online e-ticaret sitesinin kullanıcı dostu ve yalın bir tasarımı vardır. Web sitesinin tasarımı, kategori yapısı ve bilgilendirici ürün açıklamaları online alışveriş yapacak kullanıcıların sitede daha uzun vakit geçirmesini olanaklı kılmaktadır.

GLOBALNET ve T-Soft İş Ortaklığı

GLOBALNET & T-Soft İş ortaklığı çerçevesinde firmalara, e-ticaret alt yapı desteği sağlamaktadır.

T-Soft e-ticaret yazılımı, 2003 yılından beri tamamen özgün olarak geliştirilmektedir. Sunduğu pek çok farklı eğitim, sosyal sorumluluk, entegrasyon ve hizmet ile müşteri kitlesini genişletmeye devam etmektedir.

GLOBALNET, E-ticaret yazılımları konusunda hizmet göstermekte olan T-soft ile olan iş ortaklığı çerçevesinde firmalara;

-E-ticarete hazırlama danışmanlığı,

-Uygulama süreci danışmanlığı,

-Reklam servisleri desteği,

-Video, banner ve reklam tanıtım desteği,

-Dijital marketing ve re marketing uygulamaları gibi konularda destek ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

E-ticaret sitesi yönetim panelini kullanmak, e-ticaret sitesi stok yönetimi ve daha pek çok konuda destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

GLOBALNET, hem girişimcilere hem de çevrimiçi mağaza üzerinden gelir elde etmek isteyen kuruluşları e-ticaret çözümleri ile desteklemeye devam etmektedir. Siz de işletmenizi de online ortama taşımak ve gelir elde etmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-ticaret sitesi kurma, e-ticaret sitesi paketleri, e-ticaret sitesi fiyatları ve merak ettiğiniz daha pek çok sorunun cevabı GLOBALNET’te!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı