Genel

GLOBALNET, Kamu-BİB’24 ve BİMY’28 Bütünleşik Etkinliği’nin Ürün Hizmet Sponsoru oldu

GLOBALNET, BİTRİX24 ile TBD Kamu-BİB’24 ve BİMY’28 Bütünleşik Etkinliğini Ürün Hizmet Sponsoru Olarak Destekliyor.

 

GLOBALNET İnternet Teknolojileri BİTRİX24 olarak, 4 – 7 Kasım 2021 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen TBD-KAMU BİB’24 ve BİMY’28 Etkinliği’nin Ürün Hizmet Sponsoru oldu.

Antalya’da yirmidördüncüsü düzenlenecek “Kamu-BİB” ile yirmisekizincisi düzenlenecek “BİMY” bütünleşik etkinliği, Ülkemizde Dijital Dönüşüm Politikalarının ve Uygulamalarının tüm sektörler için konuşulacağı bir platform olacaktır. Cumhurbaşkanlığı, Bağlı Kuruluşlar, Bakanlıklar, Yerel Yönetimler, Üniversite, Özel Sektör, STK Temsilcileri, Bilim İnsanları, Bilişim Profesyonelleri ve Uzmanlarının katılacağı ekinlikte, “Küresel Salgın ve Dijital Gelecek” teması masaya yatırılacaktır.
GLOBALNET olarak BİTRİX24 ile birlikte TBD-KAMU BİB’24’e hizmet sponsoru olmaktan ve dijitalleşmeye katkı sağlamaktan onur duyuyoruz.

1995 yılında bilişim politikalarının oluşmasına ve toplumun e-dönüşümüne katkı sağlamak amacıyla kurulmuş olan Kamu-BİB Kamu Bilişim Merkezleri Yöneticileri Birliği’nin temel amacı çözüm üretmek ve yol göstermek suretiyle kamunun bilişim alanındaki etkinliğinin ve farkındalığının artırılmasıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu