GLOBALNET Haberler

GLOBALNET 13. İstanbul Bilişim Kongresine Katılım Sağlayacak

“Verinin Evrimi: Ticaretin Devrimi” sloganı ile 5 Aralık 2019 tarihinde, Bahçesehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde düzenlenecek olan 13. İstanbul Bilişim Kongresine katılım sağlayacak. Etkinliğin kurumsal

sponsoru olan GLOBALNET açacağı stantta Bitrix24 CRM çözümleri ile bilgilendirme çalışmalarında bulunacaktır. İş süreçlerini dijitale taşımak ve dijital dönüşüme dahil olmak isteyen kurum, kuruluş, dernek ve her ölçekteki işletme için Bitrix24 işlevsel araçlar ile çözümler sunar.

GLOBALNET Bitrix24 Gold Partner İş Ortağı olarak Bitrix24 lisans, kurulum, yapılandırma, özelleştirme, eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Açacağımız Bitrix24 standımıza CRM, BPM, ERP ve Bitrix24 çözümleri ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen tüm katılımcıları beklemekteyiz.

13. İstanbul Bilişim Kongresi Hakkında

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenecek olan etkinlik, Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde 5 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir. 13. İstanbul Bilişim Kongresi ile Türkiye’nin bilişim toplumu olma yolundaki ilerlemesine katkı sağlamak ve dijital dönüşüme hız kazandırmak amaçlanmaktadır.

Kongre oturumlarında;

– Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0

– 5G ve Yeni Teknolojiler

– Veri Madenciliği, Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi

– Girişimcilik

Bulut Bilişim ve Siber Güvenlik konuları ele alınacaktır.

Kongrede bilişim sektörünü, kobileri, kurumları yakından etkileyen teknolojik değişimler, güncel gelişmeler, teknolojik araçlar ve çözümler üzerinde durulacaktır.

Kongreye katılım ücretsizdir. Etkinliğe  https://www.istanbulbilisimkongresi.org.tr/2019/ adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu