GLOBALNET Haberler

ERK Gümrükleme Web Sitesi Barındırma (Hosting) Hizmetinde GLOBALNET’İ Tercih Etti

ERK Gümrük Müşavirliği Lojistik LTD, ŞTİ. web sitesi hosting hizmetinde tercihini GLOBALNET’ ten yana kullandı.

ERK Gümrükleme dış ticaret kapsamında ithalat, ihracat, antrepo işlemleri, geçici ithalat ve ihracat, yatırım teşvik belgesi kapsamındaki işlemler ve transit-aktarma işlemleri gibi gümrükleme hizmetlerini sağlamaktadır. Gelişen dış ticaret sektöründe yer alan firmalara profesyonel hizmet sağlamayı ve dinamik yapının sürdürebilirliğini korumayı amaçlayan ERK Gümrükleme, kendi sektöründe lider kuruluşlardan biri olmayı da vizyon olarak belirlemiştir.

ERK Gümrükleme’ ye hosting hizmetinde GLOBALNET’ i tercih ettiği için teşekkür ederiz.

GLOBALNET Web Hosting Paketleri 

Barındırma hizmeti yani web hosting Türkiye’de kurum, kuruluş, işletme hatta şahıslar tarafından en sık talep edilen hizmetler arasında yer almaktadır. İnternet üzerinde yer alan ve kullanıcılar tarafından ziyaret edilen her web sitesi bir sunucuda barındırılır. Online varlık oluşturmak isteyen her kurum, kuruluş, işletme ya da şahıs için güvenilir web hosting hizmeti almak son derece önemlidir.

GLOBALNET kurumsal web hosting servisleri Ankara’dan tüm ülkelere sorunsuz ve güvenilir biçimde sağlanmaktadır. Farklı özelliklere ve kapasitelere sahip hosting paketleri arasında her ihtiyaca uygun çözümler bulunmaktadır.

GLOBALNET kurumsal hosting hizmeti sağlamada en iyi hosting firmaları arasında yer almayı ve müşterinin memnuniyetini, güvenini kazanmayı başarmıştır.

Web hosting satın almak, hosting transferi ve web hosting fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için mevcut telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. GLOBALNET; sorunsuz, sürekli, sürdürülebilir, güvenilir destek ve hizmet anlayışıyla her zaman sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu