GLOBALNET Haberler

EBD Bağımsız Denetim A.Ş. Web Sitesi Yenilenerek Yayına Alındı

EBD mevcut web sitesi güncellenen tasarım ve içerikleriyle GLOBALNET tarafından yayına alındı. EBD web sitesi yayına alınmadan önce alanında uzman ekipler tarafından gerekli kontrollerden geçirildi ve modern, güncel, responsive tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile yayına alma süreci başlatıldı.

Mobil uyumlu web sitesi (responsive-duyarlı) web sayfalarının hem yüksek çözünürlüğe sahip bilgisayarlarda hem de farklı ekran çözünürlüklerine sahip mobil cihazlarda görüntülenirken, doğru ölçekte görünür. Farklı çözünürlüklerde ve farklı ölçeklerde görünebilmesinin aynı sıra web sitesinde gezinti yapmak da son derece kolaydır. Bu nedenle kullanıcılar açısından responsive web tasarımı son derece önemlidir.

EBD, 2019 yılının Haziran ayında Eskişehir’de kurulmuş, bağımsız denetim yetkisine sahip bir şirkettir. EBD firmasına web sitesi yenileme hizmetinde bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

GLOBALNET tarafından yayına alınan web sitesini incelemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

http://www.ebd.com.tr/

GLOBALNET Web Tasarım ve Web Geliştirme

1999 yılından beri İnternet varlıkları alanında hizmet, çözüm, destek ve danışmanlık hizmeti sunan GLOBALNET dijital gelişmeleri, yenilikleri her an takip etmekte ve müşterilerinin memnuniyetini tüm hizmetlerinde ön planda tutmaktadır.

Pek çok farklı sektörde hizmet sunan firma için web geliştirme projesi gerçekleştiren GLOBALNET, kurumsal web tasarımı konusunda oldukça önemli referanslara sahiptir. Firmamız Ankara’da web tasarım firması olmasına rağmen hem ülkemizin farklı illerinden hem de uluslararası müşteri portföyüne sahiptir.

İnternet varlıklarınızın güncelliği ve en önemlisi de güvenliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu