Bitrix24Bitrix24 DuyurularÇevrimiçi Seminerler
Trend

Özel Konuk : Dr. Nassim Nicholas TALEB

Sınırları Zorlayın !

Bitrix24 yeni sürüm sunumumuzun bir parçası olarak Dr. Taleb ile röportaj yapacağız.

Belirsizlik ve karmaşa zamanlarında hayatta kalmak ve gelişmek belirli bir zihniyet benimsemeyi gerektirir. Bu da mümkün olan en yüksek ölçüde, sizi ve işletmenizi kırılmaz hale getirecek bir yapı demektir.

Öyleyse, yeni düşünce biçimlerine ışık tutabilecek kişilerden birisi de, en çok satan  “The Black Swan” ve “Antifragile” kitaplarının yazarı Dr. Nassim Nicholas Taleb‘den daha iyi kim olabilir?

Bitrix24 yeni sürüm sunumumuzun bir parçası olarak Dr. Taleb ile yapacağımız röportajı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Aşağıdaki başlıklar dahil, bugünün en acil sorunlarına derinlemesine değineceğimiz 23 Ekim’de çevrimiçi olarak bize katılın ve mevcut iş ortamı hakkında bildiğinizi düşündüğünüz her şeyin sınırlarını zorlamaya hazırlanın.

  • Gelecekteki salgın ve salgın hastalıklarda hayatta kalmak (ve öngörmek)
  • Kamu güvenliği ve kişisel özgürlük
  • Sahte haberler ve işletmeleri nasıl etkilediği
  • Uzaktan çalışmanın geleceği
  • …ve dahası

Bazen sınırları zorlamak, olayları yeni bir açıdan görmek anlamına gelir. Bu sürümde bakış açınızı genişletmeyi umuyoruz.

23 Ekim 2020 Saat 11:00 ‘de canlı olarak yayınlanacak sunum için hemen kaydolun! >> https://www.bitrix24.com/promo/seoul-release


Dr. Nassim Nicholas Taleb Kimdir ?

Dr. Taleb, olasılık, düzensizlik ve belirsizlikle ilgili alanlarda dünyaca ünlü bir yazar ve araştırmacıdır.

En tanınmış eserleri arasında “The Black Swan” ve “Antifragile” bulunmaktadır.

Bunlara ve diğer pek çok kitabına ek olarak, ekonomi, uluslararası ilişkiler ve kantitatif finans gibi kilit alanlarda hepsi risk ve olasılık odaklı 50’den fazla bilimsel makale yazmıştır.


7.000.000 ‘dan fazla şirket Bitrix24 kullanıyor..

Bitrix24 Ekibi ve Bitrix24 Türkiye GOLD PARTNER GLOBALNET  olarak her zaman yanınızdayız :)

https://bitrix24.globalnet.com.tr  Bitrix24 Türkiye Web Sitemizi ziyaret edebilir, her biri konusunda uzman arkadaşlarımızdan, bilgi, online tanıtım, demo talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu