Çevrimiçi SeminerlerEtkinliklerGLOBALNETGoToWebinarWebinarlar
Trend

DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2021

10 Mart 2021 Çarşamba - 14:30 - 16:30

DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2021, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü haftasında

10 Mart 2021 ‘de ÇEVRİMİÇİ olarak düzenliyor.

Etkinliğin bu yılki teması “Dijital Dünya Kadınları : CESUR. ÜRETKEN. GİRİŞİMCİ” olarak belirlenmiştir.

10 Mart 2021 tarihinde, 14.30-16.30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik, Türkiye Bilişim Derneği (TBD) önderliğinde GLOBALNET İnternet Teknolojileri ve YAZILIM firması tarafından organize ediliyor.

2019 yılında TSE Konferans Salonunda, 2020 Yılında ise BTK Konferans Salonunda gerçekleştirilen etkinlik, bu sene çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor.

Etkinliğin bu seneki programında da zengin içerik ve değerli konuşmacılar bulunuyor.

TBD (Türkiye Bilişim Derneği) Genel Başkanı Rahmi Aktepe, “Dijital dünyanın yeni mesleklerinde daha fazla kadın iş gücüne ihtiyacımız var. Kadınların dijital dünyada daha fazla rol almalarını istiyoruz” diyerek teknolojinin her geçen gün daha çok geliştiği, yenilendiği dijital çağda kadınların güçlendirilmesinin, yönetime dahil edilmesinin ve sahada yer almasının çok önemli olduğunu belirtti.

Aktepe, ” İçinde bulunduğumuz dijital dönüşümün kadın gücü, kadın zekâsı ve kadın dokunuşu olmadan eksik kalacağı şüphesizdir. Dijital geleceğe kadınların yön vereceğine ve yöneteceğine inanıyor; çalışan, üreten, yöneten, girişimci ve sahadaki tüm kadınları etkinliğimize davet ediyoruz.” dedi.

Türkiye Bilişim Derneği Merkez Yönetim, Şube KADIN Grupları ve de AVRUPA CEPIS Kadın Çalışma Gruplarıyla DİJİTAL DÜNYADAKİ KADINLARA yönelik etkin çalışmalarının olduğundan bahseden Rahmi AKTEPE “Gelin kadınların dijital dünyaya  katılmaları ve yer edinmeleri çin hep birlikte destek olalım.” çağrısı yaptı.

Rahmi Aktepe, bu sene TBD olarak 50. Yılımızı kutluyoruz. Dünya Kadınlar Gününü bu sene daha bir coşkulu kutluyoruz. Ayrıca DİJİTAL DÜNYA KADINLARI etkinliğinin  çevrimiçi olması sebebiyle Türkiye’nin dört bir yanından katılım olacağını bekliyoruz dedi.

TÜRKİYE BİLİŞİM DERNEĞİ 


DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ETKİNLİĞİNE KATILIM ÜCRETSİZ

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) önderliğinde ve organizasyonu GLOBALNET İnternet Teknolojileri ve YAZILIM firması tarafından gerçekleştirilen etkinliğe katılıma dair bilgilere aşağıda yer verilmiştir.

Çevrimiçi Etkinlik Kayıt :  www.dijitaldunyakadinlari.com (Etkinlik katılımı ücretsiz olup, kayıt olmak zorunludur.)

Tarih : 10 Mart 2021 Çarşamba – Saat : 14:30 – 16.30

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu