Bitrix24 Duyurular

CRM Pazarlama’da Benzer Kitleler

Bitrix24 CRM tüm iş süreçlerinizi ve müşteri ilişkilerinizi tek bir yerden, istediğiniz zaman, kolayca yönetebileceğiniz işbirliği platformudur. CRM pazarlama kampanyalarınızı, satış hedeflerinizi ve kampanyalarınızı da Bitrix24’te yapabilirsiniz. Bitrix24 verimliliği ve karlılığı artırmak için son derece işlevsel araçlar ve çözümler sunar.

Şimdi, yeniden hedefleme kampanyaları için Bitrix24 CRM Pazarlama’da benzer kitleler oluşturabilirsiniz. Benzer kitle, sahip olduğunuz mevcut müşterilerinizle benzer ilgi alanlarına sahip yeni kullanıcı kitlesidir. Bitrix24 CRM’nizde yer alan mevcut müşterilerinizin ilgi alanlarıyla benzerlik gösteren yeni kullanıcı kitlesi bulup oluşturabilirsiniz. Ve böylece müşteri veri tabanınızı da genişletmiş olursunuz.

Bitrix24, CRM kişi listesinin reklam platformuna aktarılması sırasında, reklam platformu yeniden hedefleme kampanyası için müşteri kitlenize benzer yeni bir kullanıcı kitlesi oluşturur.Bitrix24 CRM pazarlamada benzer kitleler Facebook üzerinden oluşturulabilir. Ancak Facebook reklam hesabının benzer kitleler ile çalışmaya başlayacak şekilde yapılandırılmış olduğundan emin olmanız gerektiğini unutmayın.

Bitrix24 CRM Pazarlama Modülü

Bitrix24 ile pazarlama kampanyaları yürütmek ve böylece karlılığı artırmak çok kolaydır.

Bitrix24 CRM kampanya yönetimi ile;

– Müşterileri segmentasyonu

– Toplu e-posta, SMS, anlık mesaj, tele-pazarlama kampanyaları,

– Kampanyayı Facebook, Instagram, Google’da duyurma,

– Kampanya şablonları hazırlama,

– Satış kampanyalarını tekrarlama ve

– Kampanya istatistiklerini edinme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Etkin ve başarılı pazarlama için CRM programı arıyorsanız Bitrix24’ü hemen deneyebilirsiniz. Bitrix24 ile iş süreçlerinizi dijitale taşıyabilir ve modern zamanın iş yönetim biçimlerine ayak uydurabilirsiniz.

Bitrix24 Türkiye Gold Partner’ı GLOBALNET’e Bitrix24 ile ilgili merak ettiğiniz her konuda ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden müşterilerimize Bitrix24 lisans, kurulum, yapılandırma, özelleştirme, eğitim, destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu