Ertan BarutGLOBALNET HaberlerGüncel
Trend

ByProtokol Dergisi 2021 Avrupa Ödülleri

ByProtokol Dergisi tarafından düzenlenen Avrupa Ödülleri' 2021 ödül töreninde, BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ ALANINDA BAŞARI ÖDÜLÜ "TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Başkanı" Sn. Ertan BARUT 'a verildi.

BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ ALANINDA BAŞARI ÖDÜLÜNÜ alan TOBB Türkiye YAZILIM Meclisi Başkanı ve GLOBALNET CEO ‘su Sn. Ertan BARUT yaptığı konuşmada “Öncelikle ByProtokol Dergisi imtiyaz sahibi Sn. Barış Yazıcı Beye, bu ödüle değerli beni layık gören juri üyelerine ve Sn. Zafer Kiraz ‘a çok teşekkür ediyorum. Kadınların ödülleri toplayarak geceye damga vurduğu bu akşamda öncelikle bu değerli ödülü Türkiye Bilişim Sektörü adına, Türkiye’nin Yazılımcıları ve Türkiye Bilişim Ordusu adına kabul ediyorum ve kadınlarımızın bilişim alanında bizlerle beraber daha fazla emek sarfetmesini diliyor, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Gecede aynı zamanda TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu ‘na TOBB Onur Ödülü verildi ve ödülü Başkanlık Özel Danışmanı Sn. Bahri Can ÇALICIOĞLU teslim aldı.

Dergi yayıncılığı alanında 5 yıldır hizmet veren Türkiye’nin Protokol Dergisi ‘BY Protokol’ 2021 yılı Avrupa Ödülleri’nin bu yıl ikincisi düzenlendi. Ödül töreninde, sanattan siyasete, medyadan eğitime, girişimcilikten iş dünyasına, teknoloji ve bilişim alanlarına kadar bir çok dalda juri tarafından belirlenen seçkin kişilere ödülleri takdim edildi.

Geceye katılan ve ödül alan ünlü şair Ahmet Selçuk İlhan Bey şiirleriyle, ünlü müzik sanatçısı Umut Akyürek hanım söylediği şarkılarla, Billur Internet TV sahibi Billur Kalkavan hanım yaptığı espirilerle ve ödül alan kişiler yaptıkları konuşmalar ve verdikleri kitlesel mesajlarla geceye renk kattılar. Gecede aynı zamanda HaberTürk TV Program Yapımcısı Kübra Par hanım da ödül aldı.

Dergi yayıncılığı alanında 5 yıldır hizmet veren Türkiye’nin Protokol Dergisinin bu yıl ikincisini düzenlediği ByProtokol 2021 yılı Avrupa Ödülleri töreninde, sanattan siyasete, medyadan eğitime, girişimcilikten iş dünyasına, teknoloji ve bilişim alanlarına kadar bir çok dalda juri tarafından belirlenen seçkin kişilere ödülleri takdim edildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu