Bitrix24 Duyurular

Bitrix24 Yeni Start + Planı ile Tanışın

Bitrix24 ücretsiz CRM programları arasında en sık tercih edilenler arasında yer almayı başarıyor. 6 milyondan fazla kullanıcısı olan Bitrix24, kullanıcılarına sıradan bir CRM’den çok daha fazlasını sunuyor.

Bitrix24, farklı sektörlerden ve farklı büyüklükteki organizasyonların iş süreçleri ve müşteri ilişkileri yönetimi kolaylaştırmak için işlevsel araçlar ve çözümler sunar.

Farklı büyüklükteki organizasyonlar için farklı özelliklere imkân sağlayan Bitrix24 planlarına bir yenisi daha eklendi.

Bitrix24 Start + Planı, sadece 1 ya da 2 kişinin kullanabileceği bir deneme planıdır. Bir web sitesine ya da bir CRM sistemine ihtiyaç duyan işletmeler için tasarlanmış olan yeni plan daha çok mikro işletmeler için uygundur. Start + planını seçtiğinizde paketinizi herhangi bir başka plana yükseltebilir ya da düşürebilirsiniz.

En önemlisi de Bitrix24’ün ücretsiz planında kullanıcılar için bir değişiklik ya da herhangi bir kısıtlama yapılmadı.

Bitrix24 fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.bitrix24.com/prices/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İş Süreçlerini Bitrix24’te Yönetmek Çok Kolay

Bitrix24 iş süreçlerini dijitale taşımanın en etkili ve en başarılı yollarından biridir.

Satış ve pazarlama kampanyalarını, müşteri ilişkilerini, projeleri, görev ve sorumlulukları, insan kaynaklarını ve iş süreçlerine dair her ayrıntıyı Bitrix24 üzerinden yönetebilir, takip edebilirsiniz. İş süreçlerini istediğiniz her yerden, istediğiniz zaman yönetebileceğiniz gibi müşterilerinize, projelerinize, çalışanlarınıza ait verilere, dosyalara da dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de Bitrix24 kullanıcıları GLOBALNET ile güvende!

Bitrix24 ile ilgili merak ettiğiniz, bilgi sahibi olmak istediğiniz her konuda GLOBALNET’ ten destek ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bitrix24 Gold Partner İş Ortağı GLOBALNET lisans, kurulum, yapılandırma, özelleştirme, eğitim ve destek gibi katma değerli hizmetleri ile kullanıcılarını memnun etmeye devam etmektedir.

Siz de memnun müşterilerimizden biri olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı