Bitrix24 DuyurularBitrix24 Makaleler

BITRIX24 ’ten ANLAMLI DESTEK

@Bitrix24 ‘ten #CoronaVirus ten dolayı uzaktan çalışmayı destekleyici önemli ve anlamlı bir destek!

En çok kullanımda olan #Bitrix24 Ücretsiz olan ürünün 12 kullanıcı kısıtlaması geçici olarak kaldırılmış ve sınırsız olmuştur.

Hemen ücretsiz ve sınırsız kullanıcılı Bitrix24 kullanmaya başlayabilirsiniz.

https://blog.globalnet.com.tr/kayit

Bitrix24’ten yapılan açıklama :

Sayın Bitrix24 kullanıcıları,

Ücretsiz Bitrix24 planlarındaki 12 kullanıcı kısıtlamasını geçici olarak kaldırmaya ve ücretsiz hesaplarımızı sınırsız sayıda kullanıcı tarafından kullanılmasını mümkün kılmaya karar verdik. İşte nedeni ;

Bitrix24, 6 milyondan fazla kuruluş tarafından kullanılıyor.

Son zamanlardaki korona virüs salgını özellikle Çin, Japonya ve Güney Kore olmak üzere en sert şekilde vurmuş durumda. Görünen o ki bu sorunun etkisi, etkilenen her ülkede büyük kesintilere neden olabilecek oldukça önemli boyutlarda.. Ne yazık ki, işletmelerin ve kurumların sadece küçük bir yüzdesi uzaktan işbirliği ve evden çalışma imkanı veren altyapıları kullanmakta. Bu durum çoğu kuruluşu son anda çözümler ve protokoller için ayrıca uğraşmaya ve çözüm aramaya zorlamış durumda.

Sizde bu salgın hastalığından etkilenmiş veya etkilenmesi muhtemel bir bölgede yaşıyorsanız, kuruluşunuzun olası geçici zorunlu karantina veya seyahat kısıtlamaları döneminde nasıl faaliyet göstereceğini şimdiden planlamaya başlamanızı şiddetle öneririz.

  1. Kesinlikle gerekliyse hangi çalışanlarınızın uzaktan çalışabileceğini belirleyin.
  2. Uzaktan iş birliği aracının her bir çalışan veya departmandan hangisi için kritik olacağını belirleyin.
  3. Bu çalışanlara, kullanacakları her bir uzaktan iş birliği aracı için giriş bilgileri, şifreler ve kullanım talimatları oluşturun.
  4. Herkesin evden ofis işleri için çalışmaya nasıl geçeceğini bildiğinden emin olmak için bir kayıt tutun.
  5. Çalışanlarınıza Bitrix24’te görevlerini ve atamalarını nerede bulabileceklerini, video konferans yoluyla sanal toplantıların nasıl yapılacağını, şirket takviminin, bilgi tabanının, grup sohbetinin ve çevrimiçi belge depolamanın bulunduğu yerleri gösterin.

Ücretsiz planımızın sınırsız sayıda kullanıcıyla gelmesi, bütçeleme ve satın almaya yönelik ayrı bir ‘B planı’ oluşturmak zorunda olmadığınız anlamına gelmekte.

COVID-19 tehdidi sona erdiğinde ne olur?

Tüm ücretsiz plan değişiklikleri için gelişmiş bir uyarı göndereceğiz ve gerekirse verilerinizi kaydetmeniz için en az 30 gün süre vereceğiz. Ayrıca, Kişisel Verilerin Korunması çerçevesinde talep ederseniz sunucularımızdan tüm kişisel verilerin kaldırılmasını da isteyebileceksiniz.

Güvende olun,

Bitrix24 Ekibi

Duyurunun Kaynağı : https://www.bitrix24.com/about/blogs/bitrix24-tips-and-updates/bitrix24-coronavirus-remote-working-and-contingency-planning.php?

Hemen ücretsiz ve sınırsız kullanıcılı #Bitrix24 kullanmaya başlayın.

https://blog.globalnet.com.tr/kayit

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu