Bitrix24 Duyurular

Bitrix24 Sürüm Sunumu Gerçekleşti

Bitrix24 Sürüm sunumu 26 Haziran 2020 tarihinde Londra’da yapıldı.  Bitrix24’ün yaygın olarak kullanıldıği dünyanin farklı ülkelerinden çok sayıda kişinin katıldığı webinardan kısa notlar aşağıdaki gibidir:

  • Bitrix24 mobil uygulaması yenilendi.

Çalışanların %80’i artık mobil telefonlarından çalışmak istiyor. Bu yeni çalışma dünyasında Bitrix24’ün güncellenen mobil uygulaması ile video konferans yapmak ve mesajlaşır gibi görevler yaratmak mümkün olacak.

  • Görevler modülü güncellendi.

Görevler modülündeki izinlerin kullanıcı bazında ayarlanmasına izin veren yeni yetkilendirme sistemi ile hangi çalışanların neler yapabileceğini düzenlemek mümkün olacak. Bunun yanı sıra görsel görev listeleme ve görev paylaşımı gibi yeni özellikler de görevler modülünün kullanımını kolaylaştıracak.

  • Virtual presence modülü

Çalışanlarınızın hangilerinin sistemde çevrimiçi olduğunu bir bakışta görebildiğiniz ile sanal ofisinizde kimlerin çalışmaya hazır olduğunu kolayca görebilirsiniz.

  • Robotik süreç otomasyonları ile iş akışlarını yönetmek daha kolay.

İş akışlarını otomasyona tabi tutmak, kanban görünümü üzerinde tasarıma imkân tanıyan Robotik Süreç Otomasyonları ile artık çok daha kolay!

  • Video görüşme özelliği yenilendi.

Video görüşme özelliği yenilendi; HD video kalitesinin yanı sıra, PC-mobil, mobil-mobil ve pc-pc görüşmeler destekleniyor. Ayrıca daha kararlı ve otomatik yeniden bağlanma özellikleri, zaman sınırlaması olmadan video konferans yapma imkânının yanı sıra gelen önemli özellikler mevcut.

  • CRM Presets;30 farklı iş tipi için bir tıklama ile kurulabilen özelleştirmeler mevcut.

Birleşik ve bütünleşik bir iş birliği platformu olan Bitrix24’ü hemen denemek için geç kalmayın. İş süreçlerini ve müşteri ilişkilerini yönetmek, iş süreçlerini dijitale taşımak için Bitrix24 en avantajlı alternatiflerden birisidir.

Bitrix24 ile ilgili daha fazla bilgi almak için GLOBALNET kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu