Bitrix24Bitrix24 Duyurular
Trend

Bitrix24 “Sevgililer Günü” İndirimleri – Şubat 2021

%50 'ye Varan İndirimleri Kaçırmayın!

Bitrix24 ‘den Sevgililer Gününe Özel çok özel indirimler..

12 Şubat – 15 Şubat 2021 Tarihleri arasında

Bulut (Cloud) Planları, Şirket içi (On-Premise) Yenilemeler ve Yükseltmelerde

%50 ‘ye varan indirimler


BITRIX24 BULUT (CLOUD) İNDİRİMLERİ

CRM+, Project+, Standard ve Professional Planlarımızı

2 Yıllık aboneliklerde %50 indirimli satın alabilirsiniz.

Önemli: Teklifimiz tüm müşteriler (eski ve yeni) için geçerlidir (sipariş sürecinde URL doğrulaması yoktur) ve Start + için geçerli DEĞİLDİR.


BITRIX24 ŞİRKET İÇİ (ON-PREMISE) İNDİRİMLERİ

Bitrix24 Şirket içi Sürümü (On-Premise) 

Güncelleme ve Teknik Destek Aboneliğini

1 YILLIK FİYATINA 2 YILLIK ALIN. 

Standart bir fiyata gelen güncelleme ve teknik destek aboneliğini yenilerken, ücretsiz olarak ikinci bir yıl eklenir. Bu teklif Bitrix24.CRM ve Business sürümleri için geçerlidir, Enterprise sürümü için geçerli DEĞİLDİR.


Bitrix24 Şirket içi Sürümü (On-Premise) 

Yükseltmelerde 

%25 indirim

Şirket içi sürüm yükseltmeleri (Enterprise Sürümleri hariç) %25 indirimle satın alınabilir.
Önemli: Yükseltmeler yalnızca aktif yıllık güncelleme, teknik destek aboneliğine sahip kullanıcılar için kullanılabilir. Bu indirimle satın alınan yükseltmeler yalnızca 12 Şubat 2021’den önce satın alınan lisanslara uygulanabilir.


img-ikon-cv-19-ipuçları-svgSorularınız ve merak ettikleriniz için e-posta iletişimini mi tercih ediyorsamız, Bitrix24 Gold Partner olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız! 

Hemen Şimdi Bitrix24 Gold Partner Sertifikalı İş Ortağı GLOBALNET ile iletişime geçin .


Bitrix24 Sevgililer Günü İndirimlerimiz 15 Şubat akşamı sona erecektir.

Bitrix24 Bulut Cloud ve On_Premise için geçerli kampanya için fiyatlarımızı ayrıntılı inceleyebilirsiniz : https://bitrix24.globalnet.com.tr/bitrix24-fiyatlar/

Ticari lisans anahtarınızı başka bir Bitrix satıcısı aracılığıyla satın aldıysanız, lütfen bitrix24@globalnet.com.tr  adresimizden bizimle iletişime geçin .

Şirket içi sürümünüzü yükseltmek ve işleri bir sonraki düzeye çıkarmak isterseniz fiyatlarda % 25 avantaj elde edin. 


Siz de 8 Milyonu aşan Bitrix24 kullanıcılarımız arasına katılın.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Bitrix24 GOLD PARTNER GLOBALNET ile iletişime geçebilir veya bitrix24@globalnet.com.tr adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

GLOBALNET BITRIX24 WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDEREK TÜM HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.


Şartlar ve Koşullar

Bu özel teklif yalnızca 12-15 Şubat 2021 tarihleri ​​arasında geçerlidir.

Bitrix24 Sevgililer Günü İndirimi, tüm etki alanı bölgelerinde (RU, UA, KZ, BY hariç) oluşturulan şirket içi Bitrix24 sürümleri ve bulut hesapları için geçerlidir.

Satış, CRM +, Project +, Standard ve Professional planlarının yanı sıra Bitrix24.CRM ve Business 50-500 şirket içi sürümleri için 24 aylık abonelikleri kapsar.

Bu teklif diğer indirimler veya özel tekliflerle birleştirilemez (iş ortağı indirimleri hariç) ve bu indirimle satın alınan orijinal abonelik süresinin ötesine uzatılamaz.

Etkin bir ticari aboneliğe sahip bulut hesapları için, Bitrix24 Sevgililer Günü İndiriminin bir parçası olarak satın alınan yeni bir 24 Aylık Abonelik, mevcut abonelikle birleştirilecek ve bitiş tarihi, özel teklif bitiş tarihinden sonraki 3 iş günü içinde güncellenecektir.

Gelecekteki tüm abonelik yenilemeleri normal fiyat üzerinden faturalandırılacaktır.

Ek bir yıllık şirket içi bakım aboneliğine hak kazanmak için yenileme kuponu 28 Şubat 2021 tarihinden önce şirket içi anahtar için etkinleştirilmelidir.

Bu anahtara yalnızca yenileme kuponu etkinleştirildikten sonra ve sonrasında ekstra ücretsiz bir yıllık bakım aboneliği eklenecektir.

2021 Sevgililer Günü İndirimi sırasında satın alınan yenileme sayısına bakılmaksızın, lisans başına yalnızca 1 (bir) yıllık ekstra bakım aboneliği eklenir.

Şirket içi yükseltmeler, yalnızca aktif bakım aboneliğine sahip olanlar tarafından kullanılabilir.

Bu özel teklif indirim satın alınan yükseltmeler sadece 12 Şubat 2021 tarihinden önce satın alınmış lisanslar uygulanabilir.


Gelecekteki tüm abonelik yenilemeleri normal fiyat üzerinden faturalandırılacaktır. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen temasa geçiniz Bitrix24 Sertifikalı İş Ortağı GLOBALNET sitesini ziyaret edin veya bitrix24@globalnet.com.tr adresine e-posta gönderin.

Daha fazla bilgi edinmek ve indiriminizi seçmek için lütfen sayfamızı ziyaret edin
Bitrix24 Kampanyalı Fiyatlar İçin Tıklayınız :

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu