Bitrix24 Makaleler

Bitrix24 Görevler İçin Son Tarih ve Takvim Görünümü

Bitrix24 ücretsiz CRM programı ile işlerinizi, görevlerinizi ve projelerinizi zamanında tamamlamak düşündüğünüzden çok daha kolay!

Görev ve projelerin belirlenen zamanda tanımlanması her şirket, çalışan ve yönetici için büyük önem arz eder. Görev ve projelerin tamamlanması için son bir tarih belirlemek (deadline) çoğu zaman hem yöneticilerin hem de çalışanların stresli hissetmesine yol açabilir. Özellikle de aynı aşamalarda olan ve aynı tarihlerde tamamlanması gereken başka proje ve görevler de söz konusu ise yaşanılan stres artabilir.

Bitrix24 CRM software, etkili ve verimli bir biçimde çalışabilmeniz için çözüm odaklı ve oldukça işlevsel çözümler sunar. Sizi ilgilendiren tüm görevlerin ve projelerin son tarihlerini görmek ve hangisinin daha öncelikli olarak tamamlanması gerektiğini anlamak için Bitrix24 son tarih ya da takvim görünümlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Bitrix24 Son Tarih Görünümü İşlerinizi Zamanında Tamamlamada Size Kolaylık Sağlar

Bitrix24 son tarih görünümünde size atanmış görevler ve bu görevler için belirlenmiş son tarihler ile belirli sütunlara ayrılır. Bu şekilde hangi görevin veya projenin bitiş tarihinin yaklaştığını, hangisinin vadesinin geçtiğini, hangisi için son teslim edilme tarihi belirlenmediğini kolaylıkla görebilirsiniz. Görevleriniziz durumunu görmek, iş planınızı ve önceliklerinizi belirlemede size oldukça yardımcı olacaktır.

Son tarihi olan bir görevin durumunu belirlenmiş sütunlar arasında sürükleyerek mevcut durumunu belirleyebilirsiniz.

Bitrix24 Görevler İçin Takvim Görünümü

Mevcut ve atanmış görevleriniz için gün, hafta ya da ay bazında takvimleri görüntüleyebilirsiniz. Bitrix24 calender tool araçları ile size hem kısa vadede hem de uzun vadedeki görevlerinizin takibini kolay bir hale getirmeyi amaçlar. Bitrix24’ün görevler için sunduğu takvim görünümü işlerinizi planlamada eşsiz bir araç olabilir. Belirli bir tarihte tamamlanmış olması gereken bir görevi takvimde herhangi bir güne ekleyebilir ve son tarihlerini değiştirmek için görevleri sürükleyebilirsiniz.

Bitrix24 görev ve proje yönetimi araçları ile işteki verimliliğinizi artırır ve planlı bir biçimde çalışmanıza imkân sağlar. Eğer siz de etkili bir zaman yönetimi ile proje ve görevlerinizi tamamlamak için bir araç arıyorsanız Bitrix24’ü deneyebilirsiniz. Bitrix24 iş süreçlerinizi yönetmeniz, takip etmeniz için pek çok araç sunar.

İş süreçlerinizi Bitrix24’e taşımak için hemen GLOBALNET ile iletişime geçebilirsiniz. Bitrix24 kullanıcıları Türkiye’de GLOBALNET ile güvende! Destek, kurulum, yapılandırma, özelleştirme, eğitim gibi katma değerli hizmetlerimiz ile

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu