Bitrix24 Makaleler

Bitrix24 CRM ve Line Entegrasyonu

Müşteri ilişkilerini ve iş süreçlerini kolaylaştıracak, verimliliği artıracak pek çok özelliğe ve farklı araçlara sahip CRM programı Bitrix24’e her geçen gün yeni özellikler, yeni araçlar ve yeni entegrasyonlar ekleniyor.

Bitrix24’e yeni eklenen entegrasyonlar arasında Line uygulaması yer alıyor.

Line uygulaması, mesajlaşmanın yanı sıra sesli ve görüntülü arama yapmaya da imkan sağlayan bir uygulamadır. Gerçek zamanlı yazılı mesajlar, fotoğraflar, videolar gibi iletileri karşıdaki kişiye iletebileceğiniz kullanımı kolay ve pratik bir uygulamadır.

Günlük kullanıcısı 700 milyondan fazla olan Line kullanıcıları Bitrix24 ile Line uygulamasını entegre edebilecekler. Bitrix24 ile işlerinizi her yerden, istediğiniz her zaman takip edebilmenin, yönetebilmenin keyfini çıkarın.

Bitrix24 Line Entegrasyonu İle Neler Yapabilirsiniz?

Bitrix24 ile Line hesabınızı entegre ettiğinizde;

-Sizinle Line yoluyla bağlantı kuran her yeni kişi için Bitrix24’te müşteri aday kaydı oluşturabilirsiniz.

-Gelen herhangi bir mesajı, otomatik olarak Bitrix24 sürücüsüne yükleyebilirsiniz.

-Line uygulamasından Bitrix24 açık kanallara mesaj, ses ve görüntü videoları gönderebilirsiniz.

En gelişmiş ücretsiz CRM uygulamalarından biri olan Bitrix24 işlerinizi tek bir yerden yürütebilmeniz için pek çok farklı uygulama ya da yazılım ile entegre edilebilir özelliğe sahiptir.

Bitrix24’ün işlevsel özellikleri ve çözümleri ile müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları yönetimi, proje yönetimi, çalışma grupları ve projeler, takvim ve zaman yönetimi, iş süreçleri yönetimi gibi pek çok konuda kolaylık sağlar.

GLOBLANET Bitrix24 CRM Türkiye Gold Partner İş Ortağı olarak yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Siz de Bitrix24 ile ilgili merak ettiğiniz her konuda, danışmanlık, özelleştirme, yapılandırma, destek, eğitim gibi taleplerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bitrix24 kullanıcıları Türkiye’de GLOBALNET ile güvende!

Siz de Bitrix24 ile iş süreçlerini kolaylaştıran, verimliliğini artıran, karlılığını yükselten memnun müşterilerimizden biri olmak ve Bitrix24’ü ücretsiz kullanmaya başlamak için blog.globalnet.com.tr/kayit bağlantısını tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu