Bitrix24 Araçları

Bitrix24 12 Kişilik Gruplar İçin Video Konferans

Zorlu süreçlerden geçtiğimiz şu günlerde mümkün olduğunca evde kalmak ve uzaktan çalışmak son derece önemlidir.

Çevrimiçi iletişimi geliştirmek ve uzaktan çalışmayı uzun vadede daha konforlu hale getirmek için Bitrix24 işlevsel çözümler sunar.

Bitrix24 video konferans 12 kullanıcıya kadar olan ekipler için kullanılabilir. Bitrix24 sesli ve görüntülü aramaların da kalitesini, karlılığını geliştirdiğini duyurdu.

Bitrix24 sesli ve görüntülü aramalar hem Google Chrome hem de Mozilla Firefox tarayıcılarında hem de Bitrix24 masaüstü uygulamasında kullanılabilir.

Bitrix24 Ücretsiz Video Konferans Yazılımı ile Uzaktan Çalışmak Daha Kolay

İş süreçlerinizi ve müşteri ilişkilerinizi istediğiniz her yerden her zaman yönetmenize imkan sağlayan Bitrix24, çevrimiçi toplantılar için bir dizi araçla birlikte gelir. Bitrix24 üzerinden gerçekleştirilecek toplantılar için yeni bir etkinlik grubu oluşturup katılımcılar davet edilerek direkt etkinlik akışından ya da Takvim ’den oluşturulabilir.

Kendisine davet gönderilmiş her bir kişi daveti onaylar ya da reddedebilir. Ve eğer davet kabul edilirse toplantı otomatik olarak katılımcının takvimine eklenir.

Bitrix24 ekiplerle ya da müşterilerle online toplantılar için kullanılabilir.

Görüntülü sohbet ve video konferans, Bitrix24’te bulunan ve popüler olan çevrimiçi toplantı araçlarıdır. Üstelik tamamı ücretsizdir.

Ücretsiz online toplantı programları arıyorsanız mutlaka Bitrix24’ü denemelisiniz. Şirketinizi, müşterilerinizi, iş süreçlerinizi, dosya, belge, veri gibi doküman yönetimini de uzakta da yapabilmenin, takip edebilmenin konforunu yaşayın. İş süreçlerinizi Bitrix24’ e taşımak için geç kalmayın!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu