GLOBALNET Haberler

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi (BEDAM) Web Sitesi Yayına Alındı

Mevcut yayında olan BEDAM web sitesi yenilenerek güncel, yalın ve modern tasarımı ile GLOBALNET tarafından yeni ara yüzü ile yayına alındı.  Kurumsal web sitesi yayına alınmadan önce gerekli kontrollerden geçirilmiş ve alanında uzman ekipler tarafından onaylandıktan sonra yayına sunulmuştur.

BEDAM web sitesi, seo kuralları göz önünde bulundurularak responsive (mobile uyumlu) olarak tasarlanmıştır. Responsive web tasarım, arama motorlarındaki görünürlüğün artırılmasında önemli bir rol oynar. Bununla birlikte responsive tasarıma sahip web sitelerinin mobil cihazlar için ayrı içerik eklemesi gerekmez. Web sitesine girilen içerik mobil cihazlarda da sorunsuz olarak görüntülenebilmektedir.

BEDAM, dijital dünyada da kurumsal kimliğini en doğru biçimde yansıtmak için GLOBALNET’i tercih etti. Web sitesi yenileme hizmetinde tercihini GLOBALNET’ten yana kullanan BEDAM’a teşekkür ederiz.

BEDAM web sitesini incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;

http://bedam.baskent.edu.tr/

Web Tasarım Ankara Firmaları

GLOBALNET; web tasarım, hosting, alan adı, e-ticaret çözümleri gibi İnternet varlıkları yönetimi ile CRM, Seo ve sosyal medya yönetimi, içerik geliştirme, Google harita işyeri kaydı gibi dijital pazarlama süreç yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Hem internet varlıkları hem de dijital pazarlama çözümleri konusunda alanında her daim en iyisi olmayı hedefleyen GLOBALNET, Ankara web tasarımı konusunda da fark yaratmaktadır.

Türkiye’nin tüm illerine ve aynı zamanda da yurtdışına hizmet sunmaya devam eden GLOBALNET müşteri memnuniyetini, sınırsız desteği ve üstün hizmet kalitesini önceliği olarak belirlemiştir.

İnternet varlıkları hizmetlerimiz ve dijital pazarlama çözümlerimiz ile ilgili bilgi edinmek, destek hizmeti almak için iletişim numaralarımızdan her daim bize ulaşabilirsiniz. İnternet varlıklarınız, GLOBALNET ile GÜVENDE!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu