Haberler - GLOBALNET

BARKOM GRUP A.Ş. Kurumsal Web Sitesi Yayına Alındı

Mevcut yayında olan BARKOM web sitesi GLOBALNET tarafından yenilendi ve güncel, modern, kullanıcı dostu tasarımı ile yayına alındı. BARKOM kurumsal web sitesi yayına alınmadan önce web üretim departmanı tarafından kontrollerden geçirildi ve gerekli düzenlemeler gerçekleştirildikten sonra yayına alma süreci başlatıldı.

BARKOM GRUP web sitesi tasarımı responsive yani mobil cihazlarla uyumlu ve seo uyumlu olarak tasarlanmıştır. Seo uyumlu web sitesi tasarımı hem ziyaretçi odaklı hem de arama motorları odaklı düşünülerek planlanmıştır.

Yenilenen web sitesinde kullanıcıların daha uzun süre vakit geçirebilmeleri ve aradıkları ürüne, bilgiye kolaylıkla, kısa sürede ulaşabilmeleri için özel bir menü haritası belirlenmiştir. Güncel, modern ve yalın tasarıma sahip olan web sitesine Barkom online katalog da eklenmiştir.

BARKOM GRUP A.Ş’ye web site yenileme hizmetinde GLOBALNET’İ tercih ettiği için teşekkür ederiz.

BARKOM Grup Sondaj Makine ve Ekipmanları San. İç. A.ş Hakkında

1987 yılında Ankara’da kurulan BARKOM GRUP, müşteriler için sondaj makinası ve ekipmanları ve orijinal parça üretimi yapmaktadır. Sondaj makinası imalatı Ankara merkez ofisi yanı sıra İstanbul ve İzmir’de şubeleri bulunan firma, Türkiye’nin yanı sıra 4 kıtada 50 den fazla ülkeye ihracat yapmayı başarmıştır.

Sondaj ekipmanları ve sondaj malzemeleri imalatında faaliyet gösteren BARKOM, Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları da yürütmektedir. Bununla birlikte kalite standartlarına uygun kalite kontrol sistemi ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Web sitesini http://www.barkomas.com/ adresinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı