Haberler - GLOBALNET

Ankara Büyükşehir Belediyesi Salın Mahallesi Kurumsal Web Sitesi Yayına Alındı

Kızılcahamam Güvem Nahiyesi Salın Köyü – Büyükşehir Belediyesi Salın Mahallesi web sitesi GLOBALNET tarafından yayına alındı. Salın Mahallesi web sitesi yayına alınmadan önce GLOBALNET’in web proje geliştirme ve üretim departmanı tarafından son kontrollerden geçirilmiş ve gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra web sitesi yayınlama aşamasına geçilmiştir.

Salın köyü web sitesi mobil uyumlu ve seo uyumlu olarak tasarlanmıştır. Web sitesinin modern tasarımı, işlevsel menü haritası, kullanıcıların web sitesinde keyifle gezinti yapmalarını sağlayacaktır.

1931 yılından beri Salın Köyü Kızılcahamam’a bağlıdır. Çevre ve toplum yararına projeler gerçekleştiren Salın Köyü, pek çok projeyi de gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

İnternette var olmanın ilk adımlarından biri bir web sitesine sahip olmaktan geçer. Salın Köyü’ne İnternet varlıkları hizmetinde GLOBALNET’e güvendiği için teşekkür ederiz.

Salın Köyü web sitesini https://www.salinmahallesi.org.tr/ adresinden inceleyebilirsiniz.

Başarılı Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Bir web sitesine sahip olmak şahıslar, kurum ve kuruluşlar, dernekler, topluluklar, belediyeler ve köyler için son derece önemlidir. Ancak hangi alanda faaliyet gösterirse göstersin ya da hizmet sunarsa sunsun web sitesinin güncel ve kolay anlaşılır bir dille tasarlanması gerekir.

Başarılı ve modern bir web sitesi;

-Sade, özgün tasarımı ve kullanışlı özelliği ile ön plana çıkar.

-Web sitesi tasarımında kullanılan renkler ve renklerin uyumu özenle seçilmiştir.

-Seo uyumludur, responsive özelliktedir ve hızlı çalışır.

-Kişi ya da kurumun kullanım amacına hizmet edecek biçimde tasarlanır.

-Web sitesinde yer alan içerikler güncel ve anlaşılırdır.

GLOBALNET tarafından yayına alınan web sitelerine ‘GLOBALNET Haber’ kategorisinden ulaşabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Köy web sitesi örnekleri, dernek ve köylere web site tasarımı, kurumsal web site tasarımı, profesyonel web sitesi, kişisel web sitesi tasarımı gibi farklı amaçlara hizmet eden web site geliştirme hizmetlerimiz için GLOBALNET iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Dijital dünyada var olmanız için GLOBALNET İnternet varlıkları ve dijital pazarlama çözümleri ile katma değerli hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı