GenelGLOBALNETGLOBALNET HaberlerWeb Tasarım

42 İSTANBUL ve 42 KOCAELİ YAZILIMCI OKULLARI WEB SİTELERİ YAYINA ALINDI

Yazılımda Yenilikçi Öğretim Modeli, 42 İSTANBUL ve 42 KOCAELİ Yazılımcı Okullarına Ait Web Siteleri, GLOBALNET Sponsorluğunda Geliştirilerek Yayına Alındı

Ecole 42’nin ülkemizdeki okulları  42 İSTANBUL ve 42 KOCAELİ yazılımcı okulları web siteleri, Türkiye Açık Kaynak Platformu paydaşı ve aynı zamanda web sponsoru olan GLOBALNET proje geliştirme ve üretim ekibi tarafından, geliştirilerek yayına alınmıştır.

TÜRKİYE AÇIK KAYNAK PLATFORMU

Dijital Varlık Altyapı Geliştirme ve Yönetimi üzerine hizmet veren, GLOBALNET’i  tercih ettiği için 42 İstanbul ve 42 Kocaeli yazılımcı okulları yöneticilerine teşekkür ederiz.

42 İstanbul Hakkında

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, dünyanın önde gelen yazılım okullarından 42’nin 23 ülke ve 36 kampüslük uluslararası ağına Türkiye’yi eklediklerini belirtti. Türkiye Açık Kaynak Platformu 42 Yazılımcı Okulları Açılış Töreni, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla 7 Eylül 2021 tarihinde Vadi İstanbul’da törenle gerçekleştirilmişti.

42 İstanbul, ülkemizin yazılımcı potansiyelini küresel rekabet gücüne çevirecek 400 bilgisayar kapasiteli yeni nesil kodlama okuludur. 42 İstanbul vereceği üst düzey eğitimle; üretim, finans ve iletişim gibi sektörlerde dijital dönüşümü, mobilite, yapay zekâ ve 5G gibi teknolojilerde de gelişmeyi sağlayacak nitelikli yazılımcı açığını kapatmayı amaçlamaktadır. İleri teknolojileri geliştirecek ve şekillendirecek binlerce yazılımcı 42 İstanbul’da yetişecek.

 

42 KOCAELİ
42 KOCAELİ

 

42 Kocaeli Hakkında

42 Kocaeli, ülkemizin yazılımcı potansiyelini küresel rekabet gücüne çevirecek 400 bilgisayar kapasiteli yeni nesil kodlama okuludur. 42 Kocaeli vereceği üst düzey eğitimle; üretim, finans ve iletişim gibi sektörlerde dijital dönüşümü, mobilite, yapay zekâ ve 5G gibi teknolojilerde de gelişmeyi sağlayacak nitelikli yazılımcı açığını kapatmayı amaçlamaktadır. İleri teknolojileri geliştirecek ve şekillendirecek binlerce yazılımcı 42 Kocaeli’de yetişecek.

 

Web sitesi adresleri: https://www.42istanbul.com.tr/

https://www.42kocaeli.com.tr/

 

Proje Kapsamı ve Sağlanan Hizmetler:

  • Kurumsal Web Sitesi Geliştirme Hizmeti
  • Kurumsal Web Sitesi Yenileme Hizmeti
  • Web Sitesi Tasarımı

Proje kapsamında sağlanan hizmetler hakkında bilgi edinebilir, konu ile ilgili firmamıza başvurabilirsiniz.

https://globalnet.com.tr/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu